Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpetajad

 Aia, Anne
11. klassijuhataja, bioloogia, geograafia
anne@toila.edu.ee

 Aul, Maire
8.a klassijuhataja, huvijuht, inimeseõpetus, vene keel
maire@toila.edu.ee
Telefon: 555 88101

 Dragunova, Marija
Vene keel
marija@toila.edu.ee

 Goldberg, Kristi
1. klassijuhataja, klassiõpetaja, inglise keel
kristi@toila.edu.ee

 Ilmjärv, Signe
Direktor, saksa keel
signe@toila.edu.ee
Telefon: 33 69742, 52 81 255

 Jõe, Kaire
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
kaire@toila.edu.ee
Telefon: 56 620824

 Jõesaar, Pille
6. klassijuhataja, matemaatika, loodusõpetus
pille@toila.edu.ee

 Karjuhin, Mare
2. klassijuhataja, klassiõpetaja
mare@toila.edu.ee
Telefon: 52 42 159

 Kivimeister, Katrin
9. klassijuhataja, logopeed, eesti keel, kirjandus
katrink@toila.edu.ee

 Koppel, Anneli
3.a. klassijuhataja, klassõpetaja, majandus
annelik@toila.edu.ee
Telefon: 58 041 283

 Kukkur, Evi
Füüsika, keemia
evi@toila.edu.ee
Telefon: 33 69 732

 Kuleva, Maria
Disain, kunst
maria@toila.edu.ee
Telefon: 53 515 438

 Lepsalu, Merike
Õppealajuhataja
merike@toila.edu.ee
Telefon: 33 69629, 52 25 906

 Lind, Ülo
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
ylo@toila.edu.ee

 Müsler, Stella
7. klassijuhataja, muusikaõpetus, karjäärikoordinaator
stella@toila.edu.ee

 Ohak, Helena
Pikapäevarühma õpetaja, abiõpetaja
helena@toila.edu.ee

 Oja, Kaja
3.b klassijuhataja, klassiõpetaja
kaja@toila.edu.ee

 Paumets, Gerli
5. klassijuhataja, eesti keel, kirjandus
gerli@toila.edu.ee
Telefon: 55 689 463

 Peedor, Tiina
12. klassi klassijuhataja, saksa keel
tiina@toila.edu.ee

 Pentel, Avar
IT spetsialist, programmeerimine, robootika, filosoofia
avar@toila.edu.ee
Telefon: 51 907 739

 Pentel, Katrin
Matemaatika
katrin@toila.edu.ee
Telefon: 53 970 089

 Põdra, Mait
Poiste tööõpetus
mait@toila.edu.ee
Telefon: 51 83 859

 Pungas, Anu
4. klassijuhataja, inglise keel
anu@toila.edu.ee
Telefon: 51 81 774

 Raja, Maarika
Kehaline kasvatus, informaatika
maarika@toila.edu.ee
Telefon: 55 683 435

 Rjabova, Meeli
Eesti keel
meelir@toila.edu.ee
Telefon: 52 97 147

 Rõõmus, Marge
8.b klassijuhataja, tüdrukute käsitöö, ajalugu
marge@toila.edu.ee
Telefon: 5247654

 Toovis, Inna
10. klassijuhataja, matemaatika
inna@toila.edu.ee
Telefon: 51 68 885

 Trankmann, Aimi
Kunstiõpetus
aimi@toila.edu.ee
Telefon: 52 06 203

 Vahter, Kaja
4. klassijuhataja, eripedagoog
kajav@toila.edu.ee

 Vallimäe, Janek
Kehaline kasvatus
janek@toila.edu.ee

 Vi¨nevskaja, Oksana
Inglise keel, vene keel
oksana@toila.edu.ee

Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee