Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpetajad

 Aia, Anne
12. klassijuhataja, bioloogia, geograafia
anne@toila.edu.ee

 Aul, Maire
9.a klassijuhataja, inimeseõpetus, vene keel
maire@toila.edu.ee

 Bogens, Deiv
Riigikaitse
deiv@toila.edu.ee

 Dragunova, Marija
Vene keel
marija@toila.edu.ee

 Goldberg, Kristi
2. klassijuhataja, klassiõpetaja, inglise keel
kristi@toila.edu.ee

 Ilmjärv, Signe
Direktor, saksa keel
signe@toila.edu.ee
Telefon: 33 69742, 52 81 255

 Jõe, Kaire
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
kaire@toila.edu.ee
Telefon: 56 620824

 Jõesaar, Pille
7. klassijuhataja, matemaatika, loodusõpetus
pille@toila.edu.ee

 Kangur, Urve
Eesti keel
urve@toila.edu.ee

 Karjuhin, Mare
3. klassijuhataja, klassiõpetaja
mare@toila.edu.ee

 Kivimeister, Katrin
10. klassijuhataja, logopeed, eesti keel, kirjandus
katrink@toila.edu.ee

 Koppel, Anneli
4.a. klassijuhataja, klassõpetaja, majandus
annelik@toila.edu.ee

 Kukkur, Evi
Füüsika, keemia
evi@toila.edu.ee

 Kuleva, Maria
Disain, kunst
maria@toila.edu.ee

 Küng, Kadi
Ajalugu
kadi@toila.edu.ee

 Lepsalu, Merike
Õppealajuhataja
merike@toila.edu.ee
Telefon: 33 69629, 52 25 906

 Müsler, Stella
8. klassijuhataja, muusikaõpetus, karjäärikoordinaator
stella@toila.edu.ee

 Ohak, Helena
Pikapäevarühma õpetaja, abiõpetaja
helena@toila.edu.ee

 Oja, Kaja
1. klassijuhataja, klassiõpetaja
kaja@toila.edu.ee

 Paumets, Gerli
6. klassijuhataja, eesti keel, kirjandus
gerli@toila.edu.ee

 Peedor, Tiina
Saksa keel
tiina@toila.edu.ee

 Pentel, Avar
IT spetsialist, programmeerimine, robootika, filosoofia
avar@toila.edu.ee
Telefon: 51 907 739

 Pentel, Katrin
Matemaatika
katrin@toila.edu.ee
Telefon: 53 970 089

 Pungas, Anu
5. klassijuhataja, inglise keel
anu@toila.edu.ee

 Põdra, Mait
Poiste tööõpetus
mait@toila.edu.ee

 Raja, Maarika
4.b. klassijuhataja, kehaline kasvatus, informaatika
maarika@toila.edu.ee
Telefon: 55 683 435

 Rjabova, Meeli
Eesti keel
meelir@toila.edu.ee

 Rõõmus, Marge
9.b klassijuhataja, tüdrukute käsitöö, ajalugu
marge@toila.edu.ee

 Toovis, Inna
11. klassijuhataja, matemaatika
inna@toila.edu.ee
Telefon: 51 68 885

 Trankmann, Aimi
Kunstiõpetus
aimi@toila.edu.ee

 Vahter, Kaja
5. klassijuhataja, eripedagoog
kajav@toila.edu.ee
Telefon: 51 06784

 Vallimäe, Janek
Kehaline kasvatus
janek@toila.edu.ee

 Vi¨nevskaja, Oksana
Inglise keel, vene keel
oksana@toila.edu.ee

Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee