Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpetajad

 Aia, Anne
12. klassijuhataja, bioloogia, geograafia
anne@toila.ee

 Aul, Maire
6.a klassijuhataja, huvijuht, inimeseõpetus
maire@toila.ee
Telefon: 555 88101

 Dragunova, Marija
5. klassijuhataja, vene keel, saksa keel
marija@toila.ee

 Goldberg, Kristi
Inglise keel
kristi@toila.ee

 Ilmjärv, Signe
Direktor, saksa keel
signe@toila.ee
Telefon: 33 69742, 52 81 255

 Jõe, Kaire
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
kaire@toila.ee
Telefon: 56 620824

 Karjuhin, Mare
3. klassijuhataja, klassiõpetaja
mare@toila.ee
Telefon: 52 42 159

 Kivimeister, Katrin
7. klassijuhataja, logopeed, eesti keel
katrink@toila.ee
Telefon: 56 469 590

 Koppel, Anneli
1.a. klassijuhataja, klassõpetaja, majandus
annelik@toila.ee
Telefon: 58 041 283

 Kukkur, Evi
Füüsika, keemia
evi@toila.ee
Telefon: 33 69 732

 Kuleva, Maria
Disain
maria@toila.ee
Telefon: 53 515 438

 Lehismets, Andrus
8. klassijuhataja, kehaline kasvatus
andrus@toila.ee

 Lepsalu, Merike
Õppealajuhataja
merike@toila.ee
Telefon: 33 69629, 52 25 906

 Lind, Ülo
Ajalugu, ühiskonnaõpetus
ylo@toila.ee

 Müsler, Stella
Muusikaõpetus, karjäärikoordinaator
stella@toila.ee

 Niine, Katrin
Lapsepuhkusel
katrinn@toila.ee

 Ohak, Helena
Kasvataja
helena@toila.ee

 Oja, Kaja
1.b klassijuhataja, klassiõpetaja, tütarlaste käsitöö
kaja@toila.ee

 Paumets, Gerli
9. klassijuhataja, eesti keel, kirjandus
gerli@toila.ee
Telefon: 55 689 463

 Peedor, Tiina
Saksa keel, 10. klassi klassijuhataja
tiina@toila.ee

 Pentel, Avar
IT spetsialist, programmeerimine, robootika, filosoofia
avar@toila.ee
Telefon: 51 907 739

 Pentel, Katrin
Matemaatika
katrin@toila.ee
Telefon: 53 970 089

 Põdra, Mait
Majandusjuhataja, poiste tööõpetus
mait@toila.ee
Telefon: 51 83 859

 Pungas, Anu
Inglise keel, muusika
anu@toila.ee
Telefon: 51 81 774

 Pärn, Pille
4. klassijuhataja, matemaatika
pille@toila.ee

 Raja, Maarika
informaatika, 11. klassijuhataja, kehaline kasvatus
maarika@toila.ee
Telefon: 55 683 435

 Rjabova, Meeli
Eesti keel
meelir@toila.ee
Telefon: 52 97 147

 Rooma, Ivar
Riigikaitse
ivar@toila.ee

 Rõõmus, Marge
6.b klassijuhataja, tüdrukute käsitöö
marge@toila.ee
Telefon: 527654

 Toovis, Inna
Matemaatika
inna@toila.ee
Telefon: 51 68 885

 Trankmann, Aimi
2. klassijuhataja, kunstiõpetus
aimi@toila.ee
Telefon: 52 06 203

 Višnevskaja, Oksana
Inglise keel
oksana@toila.ee

   

suurendamiseks klõpsake pildile

6petajad
Teated
Tegevuste kalender
Galerii
Söökla menüü
Õpilaste saavutused


Õnnitleme!


Leivo Luha



  Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee