Valikaine:  Kultuurikorraldus

Õpetaja: Anu Pungas

Kõikidele gümnaasiumi klassidele mõeldud kursus, mis toimub üks kord nädalas ja arendab vajalikke esinemisoskusi ning annab kultuurikorralduslikke teadmisi. Õppetöö väljundiks on kontserdid, milles teoreetilised ja praktilised teadmised ning oskused on ühendatud ja mis kantakse ette avaliku esinemisena Toila valla elanikele.

Eesmärk: Saada algteadmised kultuurisündmuse korraldamisega seotud põhiaspektidest ideest teostuseni: stsenaariumi kirjutamine, esinemiskavade koostamine, sündmusest teavitamine – reklaam ja kontserdikuulutused, lavakultuur, sündmuse läbiviimine, analüüs, aruandlus ja kokkuvõtted.