Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

TOILA GÜMNAASIUMI HOOLEKOGU

Hoolekogu protokollid

LIIKMED

  Nimi Kontakt Keda esindab
1. Toomas Palts toomas.palts@seb.ee Kooli toetav organisatsioon
2. Silja Sarap siljasarap@gmail.com Lapsevanemad (gümnaasium)
3. Maarika Raja maarika@toila.edu.ee
51 81 774
Õppenõukogu (põhikooli õpetajad)
4. Avar Pentel avar@toila.edu.ee
51 907739
Õppenõukogu (gümnaasiumi õpetajad)
5. Gert Tartlan gert@ferdmaster.ee Lapsevanemad (põhikool)
6. Mehis Astok mehis.astok@gmail.com Toila Vallavolikogu, lapsevanemad (Toila MKK)
7. Priit Teelahk   Õpilased
8. Kati Teelahk kati.teelahk@energia.ee Lapsevanemad (põhikool)
Hoolekogu esimees
9. Berit Paun Vilistlaste esindaja
10. Irena Svetlanova   Toila Muusika- ja Kunstikooli õpetajate esindaja 
       
Direktor Signe Ilmjärv signe@toila.edu.ee
33 69 642, 52 81 255
 

Hoolekogu protokollid

2017-2018

2016-2017

Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee