Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

TOILA GÜMNAASIUMI HOOLEKOGU

Hoolekogu protokollid

LIIKMED

  nimi e-mail telefon tööl Keda esindab
1. Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com   Vilistlaskogu
2. Toomas Palts toomas.palts@seb.ee   Lapsevanemad (põhikool)
3. Silja Sarap siljasarap@gmail.com   Lapsevanemad (gümnaasium)
4. Maarika Raja maarika@toila.edu.ee 51 81 774 Õppenõukogu (põhikooli õpetajad)
5. Avar Pentel avar@toila.edu.ee 51 907739 Õppenõukogu (gümnaasiumi õpetajad)
6. Gert Tartlan gert@ferdmaster.ee   Kooli toetav organisatsioon
7. Mehis Astok mehis.astok@gmail.com   Toila Vallavolikogu
8. Elisabeth Purga elisabethpurga@hot.ee   Õpilased
9. Kati Teelahk kati.teelahk@energia.ee   Lapsevanemad (põhikool)
Hoolekogu esimees
         
Direktor Signe Ilmjärv signe@toila.edu.ee 33 69 642, 52 81 255  

Hoolekogu protokollid

  1. TG hoolekogu protokoll nr. 1. (2016/2017 õ/a)
  2. TG hoolekogu protokoll nr. 2. (2016/2017 õ/a)
Teated
Tegevuste kalender
Galerii
Söökla menüü
Õpilaste saavutused


Õnnitleme!


Eva Kirillova
Aliine Marie Karjus
Marii Saar



Viive Luus
  Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee