Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

TOILA GÜMNAASIUMI HOOLEKOGU

Hoolekogu protokollid

LIIKMED

  nimi e-mail telefon tööl Keda esindab
1. Merike Teelahk merike_teelahk@hotmail.com   Vilistlaskogu
2. Toomas Palts toomas.palts@seb.ee   Kooli toetav organisatsioon
3. Silja Sarap siljasarap@gmail.com   Lapsevanemad (gümnaasium)
4. Maarika Raja maarika@toila.edu.ee 51 81 774 Õppenõukogu (põhikooli õpetajad)
5. Avar Pentel avar@toila.edu.ee 51 907739 Õppenõukogu (gümnaasiumi õpetajad)
6. Gert Tartlan gert@ferdmaster.ee   Lapsevanemad (põhikool)
7. Mehis Astok mehis.astok@gmail.com   Toila Vallavolikogu, lapsevanemad (Toila MKK)
8. Elisabeth Purga elisabethpurga@hot.ee   Õpilased
9. Kati Teelahk kati.teelahk@energia.ee   Lapsevanemad (põhikool)
Hoolekogu esimees
10. Irena Svetlanova   Toila Muusika- ja Kunstikooli õpetajate esindaja 
         
Direktor Signe Ilmjärv signe@toila.edu.ee 33 69 642, 52 81 255  

Hoolekogu protokollid

Tööpakkumised
Teated
Tegevuste kalender
Galerii
Söökla menüü
Õpilaste saavutused


Õnnitleme!


Drõndina Arina
Robin Reelo
Maarius Soomer
Jegor Hobotov



  Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee