Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2018/2019 õppeaastal

aegnimi (klass)võistlus, saavutus
14.02.2019 Silvia Seli (10)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Pavel Jantšuk (2)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Paula Sternhof (7)ANM suusatamise MV, ühisstardid, III koht
14.02.2019 Mirell Semenkova (11)ANM suusatamise MV, ühisstardid, I koht
14.02.2019 Leivo Luha (7)ANM suusatamise MV, ühisstardid, I koht
14.02.2019 Kristofer Virkus (3)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Kaur Kalda (7)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Aleksander Aia (3)ANM suusatamise MV, ühisstardid, 5. koht
06.02.2019 Sofia Yatsunik (4) ANM suusatamise MV , 6. koht
06.02.2019 Silvia Seli (10)ANM suusatamise MV, II koht
06.02.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM suusatamise MV, I koht
06.02.2019 Pavel Jantšuk (2)ANM suusatamise MV, III koht
06.02.2019 Paula Sternhof (7)ANM suusatamise MV, 4. koht
06.02.2019 Oliver Toovis (2) ANM suusatamise MV , 6. koht
06.02.2019 Mirell Semenkova (11)ANM suusatamise MV, I koht
06.02.2019 Mariann Pärnits (7)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 4. koht
06.02.2019 Leivo Luha (7)ANM suusatamise MV, I koht
06.02.2019 Kristofer Virkus (3)ANM suusatamise MV, II koht
06.02.2019 Kert Karu (8)ANM suusatamise MV, III koht
06.02.2019 Kaur Kalda (7)ANM suusatamise MV, II koht
06.02.2019 Anette Tint (3) ANM suusatamise MV , 5. koht
03.02.2019 Helena Reelo (1)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, kaugushüpe, II koht
03.02.2019 Helena Reelo (1)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 50 m, I koht
03.02.2019 Helena Reelo (1)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 150m jooks, II koht
03.02.2019 Ellen Reelo (4)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 50mtj, III koht
03.02.2019 Ellen Reelo (4)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 50 m, 4. koht
30.01.2019 Leivo Luha (7)Maakondlik matem võistlus "Nuputa", 3. koht
30.01.2019 Helis Juursalu (7)Maakondlik matem võistlus "Nuputa", 3. koht
30.01.2019 Artjom Igotti (7)Maakondlik matem võistlus "Nuputa", 3. koht
26.01.2019 Stivert Pulk (9)34. Viru suusamaraton 24 km, III koht
26.01.2019 Ragnar Krauvärk (9)34. Viru suusamaraton 24 km, 8. koht
24.01.2019 Stivert Pulk (9)ANM suusasprint, , I koht
24.01.2019 Silvia Seli (10)ANM suusasprint, , II koht
24.01.2019 Ravel Leisalu (7)ANM suusasprint, , 5. koht
24.01.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM suusasprint, , II koht
24.01.2019 Paula Sternhof (7)ANM suusasprint, , 6. koht
24.01.2019 Oliver Toovis (2)ANM suusasprint, , 5. koht
24.01.2019 Mirell Semenkova (11)ANM suusasprint, , I koht
24.01.2019 Leivo Luha (7)ANM suusasprint, , I koht
24.01.2019 Kert Karu (8)ANM suusasprint, , 4. koht
24.01.2019 Kaur Kalda (7)ANM suusasprint, , II koht
24.01.2019 Aleksander Aia (3)ANM suusasprint, , III koht
16.01.2019 Romet Kukk (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Robin Neem (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Rainis Liiva (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Meribel Piirson (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Märten Merirand (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Loore Mari Salvan (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Kristofer Virkus (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Kateriine Rego (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Helena Reelo (1)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Evelina Pällo (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Artur Sepp (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Anni Nassar (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Anette Tint (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Aaron Krilovs (1)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
15.01.2019 Revo Luus (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks , II koht
15.01.2019 Ravel Leisalu (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, kõrgushüpe , III koht
15.01.2019 Ravel Leisalu (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks , III koht
15.01.2019 Paula Sternhof (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, kõrgushüpe , I koht
15.01.2019 MArko Tarassov (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, kuulitõuge , II koht
15.01.2019 MArko Tarassov (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, kaugushüpe , II koht
15.01.2019 Ija Aia (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, kaugushüpe , I koht
15.01.2019 Ija Aia (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks , III koht
12.01.2019 Stiver Pulk (9)Eesti Noorte MV suusatamises, sprint, 4. koht
12.01.2019 Paula Sternhof (7)Ida-Virumaa lahtised sisemeistrivõistlused, kõrgushüpe, I
07.12.2018 Ravel Leisalu (7)Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus, kaugushüpe, 4. koht
07.12.2018 Paula Sternhof (7)Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus, kõrgushüpe, III koht
07.12.2018 Aleksander Otto (12)Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus, 1000m, I koht
28.11.2018 Ravel Leisalu (7)TV 10 olümpiastarti I etapp, 50 m jooks, III koht
28.11.2018 Marko Tarassov (5)TV 10 olümpiastarti I etapp, kõrgushüpe, I koht
28.11.2018 Ija Aia (5)TV 10 olümpiastarti I etapp, 50 m jooks, II koht
17.11.2018 Lene Tiinas (8)Virumaa matemaatikavõistlus,
17.11.2018 Kaisa Markus (9)Virumaa matemaatikavõistlus,
17.11.2018 Carmelyta Soone (9)Virumaa matemaatikavõistlus,
17.11.2018 Arthur Kivimaa (8)Virumaa matemaatikavõistlus,
16.11.2018 Marleen Palts (8. klass)Mereteemalise luuletuse kirjutamine, III koht
16.11.2018 Marleen Palts (8. klass)Maakondlik mereteemaline etluskonkurss, III koht
16.11.2018 Mariin Palts (5)Maakondlik etluskonkurss "Meri. Meri? Meri!" , 3. koht
16.11.2018 Lisann Sööt (2.b)Maakondlik etluskonkurss "Meri. Meri? Meri!" , 1. koht
16.11.2018 Krete Oja (7. a)Luulekonkurss "Meri. Meri! Meri?", III koht
16.11.2018 Kaisa Markus (9. klass)Etluskonkurss "Meri. Meri! Meri?" , I koht (III kooliaste)
10.11.2018 Aleksander Otto (12)Ida-Virumaa lahtiste sisekergejõustiku võistlused, 1500 m, I koht
03.11.2018 Sofia Yatsunyk (4)Noorteliiga tenniseturniir Tallinnas, paarismängusmängus III koht, III koht
03.11.2018 Sofia Yatsunyk (4)Noorteliiga tenniseturniir Tallinnas, üksikmängus II koht, II koht
03.11.2018 Jaanus Jaak Raja (3)Toila valla karikavõistlustel lauatennises 3. etapp, II koht
19.10.2018 Rene loide (6)Vabariiklik laste matkatehnika võistlus, 3. koht
19.10.2018 Mikk Põllumäe (8A)Vabariiklik noorte matkatehnika võistlus, 1. koht
19.10.2018 Maria Saveljeva (6)Vabariiklik laste matkatehnika võistlus, 3. koht
13.10.2018 Saina Mamedova (11)Eesti MV murdmaajooksus, , I koht
06.10.2018 Jaanus Jaak Raja (3)Toila valla KV lauatennises, II koht
03.10.2018 Stivert Pulk (9)ANM jooksukross Pannjärvel, , 5. koht
03.10.2018 Saina Mamedova (11)ANM jooksukross Pannjärve, I koht
03.10.2018 Ravel Leisalu (7b)ANM jooksukross Pannjärve, II koht
03.10.2018 Rando Dehterev (8)ANM jooksukross Pannjärve, 6. koht
03.10.2018 Ragnar Krauvärk (9)ANM jooksukross Pannjärvel, , I koht
03.10.2018 Paula Sternhof (7b)ANM jooksukross Pannjärve, III koht
03.10.2018 Mirwll Semenkova (11)ANM jooksukross Pannjärvel, , II koht
03.10.2018 Leivo Luha (7b)ANM jooksukross Pannjärve, 4. koht
03.10.2018 Alex Ojava (8)ANM jooksukross Pannjärve, 4. koht
03.10.2018 Aleksander Otto (12)ANM jooksukross Pannjärve, I koht
03.10.2018 Adam Ojava (6)ANM jooksukross Pannjärve, I koht
02.10.2018 Maria Saveljeva (6)Miniturniir,
02.10.2018 Leonard Pentel (5)Miniturniir,
02.10.2018 Leenu Männi (6)Miniturniir,
02.10.2018 Johan Jalonen (5)Miniturniir,
02.10.2018 Georg Markov (7A)Miniturniir,
28.09.2018 Oliver Toovis (2b)Püssi seeriajooksu üldarvestuses, II koht
28.09.2018 Alex Ojava (8)Püssi seeriajooksu üldarvestuses, 4. kohtt
28.09.2018 Adam Ojava (6)Püssi seeriajooksu üldarvestuses, 4. koht
28.09.2018 Ülo Gabor Ojava (12)Püssi seeriajooksu üldarvestuses , 4. koht
21.09.2018 Robin Andri Alt (5)Parimatest jubejuttudest koostatud raamat "Üks koll läks ükskord kooli", Jubejutu avaldamine raamatus
16.09.2018 Jaanus Jaak Raja (3)Viru-Nigula lauatennise KV, III koht
15.09.2018 Silvia Seli (10)ANM jooksukross Pannjärve, III koht
15.09.2018 Ragnar Krauvärk (9)Jõhvi Rahvajooks, II koht
14.09.2018 Stivert Pulk (9)Jõhvi Rahvajooks, I koht
14.09.2018 Sofia Yatsunyk (4)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Silvia Seli (10)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Saina Mamedova (11)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Rander Tarum (9)24. Toila valla rahvajooks, , I koht
14.09.2018 Ragnar Krauvärk (9)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Pavel Jantšuk (2b)24. Toila valla rahvajook, II koht
14.09.2018 Mirell Semenkova (11)24. Toila valla rahvajook, II koht
14.09.2018 Märten Merirand (2b)24. Toila valla rahvajook, III koht
14.09.2018 Lisann Sööt (2b)24. Toila valla rahvajook, II koht
14.09.2018 Johannes Niine (5) 24. Toila valla rahvajook , III koht
14.09.2018 Jan Radnar Tomingas (5) 24. Toila valla rahvajook , II koht
14.09.2018 Hanna-Teele Vinkel (2a)24. Toila valla rahvajook, III koht
14.09.2018 Erlend Vaino (11)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Elena Laanemäe (4)24. Toila valla rahvajooks, , II koht
14.09.2018 Artur Sepp (2b)24. Toila valla rahvajook, I koht
14.09.2018 Anette Tint (3)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Alex Ojava (8)24. Toila valla rahvajooks, , I koht
14.09.2018 Aleksander Otto (12)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Albert Smirnov (10)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Adam Ojava (6)24. Toila valla rahvajooks, , I koht
14.09.2018 Aaron Krilovs (1)24. Toila valla rahvajook, II koht
14.09.2018 Ülo Gabor Ojava (12)24. Toila valla rahvajooks, II koht
02.09.2018 Alex Ojava (8)Jüri Jaansoni kahe silla jooks, III koht
02.09.2018 Aleksander Otto (12)Jüri Jaansoni kahe silla jooks, III koht
01.09.2018 Saina Mamedova (11)Eesti MV 10 000 m jooksus, , III koht
31.08.2018 Saina Mamedova (11)Jüri Jaansoni kahe silla jooks, III koht
Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee