Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2018/2019 õppeaastal

aegnimi (klass)võistlus, saavutus
23.12.2019 Laura Mets (G10)Etluskonkurss "Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas", Eri diplom nominatsioonis "Hella hinge sära"
01.12.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa KV ujumises, 200m kompleksi, III koht
01.12.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa KV ujumises, 100m vabalt, III koht
30.11.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa KV ujumises, 200m selili, I koht
30.11.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa KV ujumises, 100m selili, III koht
07.06.2019 Vitali Vassiljev (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Rene Loide (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Rasmus Johannes Rassak (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli. Johannes oli meeskonna kapten, 2. koht
07.06.2019 Oliver Ojasalu (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Merith Kivimaa (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Marii Saar (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Maria Saveljeva (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Maarius Soomer (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Carmen Mägi (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
07.06.2019 Andri Lõuna (6)Ida-Virumaa Ohutusõppe laagri KEAT teadmistevõistlus, osales 20 kooli, 2. koht
04.06.2019 Ronald Jõeäär (6)Ida Virumaa koolide discgolfi meistrivõistlused, P 5. -7. klass III koht
01.06.2019 Helena Reelo (1)Jõhvi spordikooli kergejõustiku mitmevõistlus, II koht
28.05.2019 Sigrit Lepalind (2B)Maakondlik 2. klasside võistlusmäng "Teadmiste ralli", 2. koht
28.05.2019 Lisann Sööt (2B)Maakondlik 2. klasside võistlusmäng "Teadmiste ralli", 2. koht
28.05.2019 Georg Klaasmägi (2B)Maakondlik 2. klasside võistlusmäng "Teadmiste ralli", 2. koht
26.05.2019 Jannes Niine (G10)Finis Cup ujumises, 50m selili, II koht
26.05.2019 Jannes Niine (G10)Finis Cup ujumises, 100m selili, III koht
22.05.2019 Sigrit Lepalind (2B)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks , 4. koht
22.05.2019 Robin Neem (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 60 m jooks, 5. koht
22.05.2019 Robin Neem (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, kaugushüpe, 6. koht
22.05.2019 Pavel Jantšuk (2B)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks, I koht
22.05.2019 Marko Tarassov (5)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 60m jooks , I koht
22.05.2019 Marko Tarassov (5)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 60m jooks , 4. koht
22.05.2019 Märten Merirand (2B)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks, I koht
22.05.2019 Loore Mari Salvan (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, pallivise , 6. koht
22.05.2019 Loore Mari Salvan (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks , 4. koht
22.05.2019 Lisann Sööt (2B)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks , 4. koht
22.05.2019 Kristofer Virkus (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, pallivise, I koht
22.05.2019 Kristofer Virkus (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks, I koht
22.05.2019 Helena Reelo (1)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 60m jooks, , 4. koht
22.05.2019 Helena Reelo (1)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks , 4. koht
22.05.2019 Edward Persidski (5)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, pallivise, II koht
22.05.2019 Brigitta Neiland (5)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, kaugushüpe , 5. koht
22.05.2019 Brigitta Neiland (5)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 60m jooks , 5. koht
22.05.2019 Artur Sepp (2B)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, pallivise, 4. koht
22.05.2019 Aleksander Aia (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, kaugushüpe, 4. koht
22.05.2019 Aleksander Aia (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 60m jooks, III koht
22.05.2019 Aleksander Aia (3)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, 4x240m teatejooks, I koht
16.05.2019 Eva Kirillova (4)Piirkondlik jalgrattavõistlus Vigurvänt , 1. koht
15.05.2019 Marcus Piirson (5)Piirkondlik jalgrattavõistlus Vigurvänt , 1. koht
15.05.2019 Henri Aps (4)Piirkondlik jalgrattavõistlus Vigurvänt , 1. koht
15.05.2019 Anni Triin Salvan (4)Piirkondlik jalgrattavõistlus Vigurvänt , 1. koht
14.05.2019 Silvia Seli (G10)ANM kergejõustiku MV, odavise, II koht
14.05.2019 Silvia Seli (G10)ANM kergejõustiku MV, kettaheide, II koht
14.05.2019 Saina Mamedova (G11)ANM kergejõustiku MV, 800m, I koht
14.05.2019 Saina Mamedova (G11)ANM kergejõustiku MV, 400 m, I koht
14.05.2019 Saina Mamedova (G11)ANM kergejõustiku MV, 100m jooks, III koht
14.05.2019 Renek Mattias Tomingas (7B)ANM kergejõustiku MV, kaugushüpe, 6. koht
14.05.2019 Renek Mattias Tomingas (7B)ANM kergejõustiku MV, kõrgushüpe, 4. koht
14.05.2019 Ravel Leisalu (7A)ANM kergejõustiku MV, kaugushüpe, 4. koht
14.05.2019 Ravel Leisalu (7A)ANM kergejõustiku MV, 60m jooks, III koht
14.05.2019 Rando Dehterev (8A)ANM kergejõustiku MV, kaugushüpe , II koht
14.05.2019 Rando Dehterev (8A)ANM kergejõustiku MV, kõrgushüpe , I koht
14.05.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM kergejõustiku MV, kuulitõuge, 4. koht
14.05.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM kergejõustiku MV, 100m jooks, II koht
14.05.2019 Paula Sternhof (7A)ANM kergejõustiku MV, kaugushüpe, 4. koht
14.05.2019 Paula Sternhof (7A)ANM kergejõustiku MV, kõrgushüpe, III koht
14.05.2019 Paula Sternhof (7A)ANM kergejõustiku MV, 60 jooks, III koht
14.05.2019 Kert Karu (8A)ANM kergejõustiku MV, kettaheide, III koht
14.05.2019 Julia Kuslap (G10)ANM kergejõustiku MV, kaugushüpe, II kojht
14.05.2019 Julia Kuslap (G10)ANM kergejõustiku MV, 400m, 4. koht
14.05.2019 Julia Kuslap (G10)ANM kergejõustiku MV, 100m jooks, II koht
14.05.2019 Ija Aia (5)ANM kergejõustiku MV, 60 jooks, II koht
14.05.2019 Ija Aia (5)ANM kergejõustiku MV, kõrgushüpe, 4. koht
14.05.2019 Brigitta Neiland (5)ANM kergejõustiku MV, kõrgushüpe , 6. koht
14.05.2019 Alex Ojava (8B)ANM kergejõustiku MV, 1500m jooks, II koht
14.05.2019 Aleksander Otto (G12)ANM kergejõustiku MV, 400 m, I koht
14.05.2019 Aleksander Otto (G12)ANM kergejõustiku MV, 1500m, I koht
14.05.2019 Aleksander Otto (G12)ANM kergejõustiku MV, 100m jooks, III koht
09.05.2019 Sofia Yatsunyk (4) TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise , II koht
09.05.2019 Rustam Prohhorenko (4)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise , 6. koht
09.05.2019 Renek Mattias Tomingas (7B)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, 1000m , 4. koht
09.05.2019 Ravel Leisalu (7A)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise, III koht
09.05.2019 Ravel Leisalu (7A)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, kettaheide , III koht
09.05.2019 Ravel Leisalu (7A)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, 1000m , III koht
09.05.2019 Paula Sternhof (7A)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, 600m, 4. koht
09.05.2019 Marko Tarassov (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise , II koht
09.05.2019 Marko Tarassov (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, kettaheide , I koht
09.05.2019 Ija Aia (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, 600m, 6. koht
09.05.2019 Ija Aia (5) TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise , 6. koht
09.05.2019 Georgi Getman (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise , 5. koht
09.05.2019 Georgi Getman (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, kettaheide , 5. koht
09.05.2019 Edward Persidski (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, pallivise , 5. koht
09.05.2019 Brigitta Neiland (5)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, 600m, 4. koht
09.05.2019 Adam Ojava (6)TV-10 olümpiastarti Ida-Virumaa III etapp, 1000m , II koht
07.05.2019 Roland Generalov (5)Maakondlik etluskonkurss "Oh, kooliaeg!", 1. koht
05.05.2019 Sofia Yatsunyk (4)GP-12 vabariiklik Tenniseturniir, üksikmäng, III koht
05.05.2019 Sofia Yatsunyk (4)GP-12 vabariiklik Tenniseturniir, paarismäng, I koht
04.05.2019 Jannes Niine (G10)Anik¨cai sprint festival ujumises, 100m selili, III koht
04.05.2019 Jannes Niine (G10)Anik¨cai sprint festival ujumises, 50 m selili, III koht
03.05.2019 Laura Viiol (G11)Maakondlik venekeelsete laulude konkurss, ¸ürii diplom julge esinemise eest
03.05.2019 Drõndina Arina (5)Maakondlik venekeelsete laulude konkurss, ¸ürii diplom lüürilise laulu kategoorias
02.05.2019 Marten Toovis (4)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistlus vanemas vanuserühmas, ¸ürii eripreemia julge esinemise eest
02.05.2019 Mariin Palts (5)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistluse vanemas vanuserühmas, 2. koht
02.05.2019 Lisann Sööt (2B)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistlus nooremas vanuserühmas, 1. koht juh. K. Pärnamets, publikulemmik
02.05.2019 Laura Palmi (4)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistlus vanemas vanuserühmas, 3. koht
02.05.2019 Helena Reelo (1)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistluse nooremas vanuserühmas, 3. koht
02.05.2019 Drõndina Arina (5)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistluse vanemas vanuserühmas, 1. koht
02.05.2019 Aaron Krilovs (1)Toila Gümnaasiumi 23. lauluvõistluse nooremas vanuserühmas, 2. koht
30.04.2019 Jannes Niine (G10)Kohtla-Järve MV ujumises, 100m liblikat, I koht
30.04.2019 Jannes Niine (G10)Kohtla-Järve MV ujumises, 200m selili, I koht
28.04.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa MV ujumises, 200m kompleksi, III koht
27.04.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa MV ujumises, 100m vabalt, II koht
26.04.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa MV ujumises, 400m kompleksi, I koht
26.04.2019 Jannes Niine (G10)Ida-Virumaa MV ujumises, 200m vabalt, II koht
20.04.2019 Marleen Palts (8B)XXXI vendade Liivide üleriigiline etluskonkurss, kingituseks raamat "Väike järv"
15.04.2019 Sten Kirmel (8A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Stefan Jakubini (8A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Robin Andri Alt (5)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Robert Oskar Merimaa (8A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Renek Mattias Tomingas (7B)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus (102)
15.04.2019 Priit Teelahk (G10)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Marten Toovis (4)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Maria Kremenevskaja (3)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Liis Mariin Rooden (7A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Leonard Pentel (5)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Lene Tiinas (8B)Saksakeelne teatripäev Tallinnas, Kõige julgem esinemine.
15.04.2019 Lene Tiinas (8B)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus (97)
15.04.2019 Leivo Luha (7A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus (111)
15.04.2019 Leenu Männi (6)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Lauri Tokman (G10)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Kristin Kender (5)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus (99)
15.04.2019 Kert Karu (8A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Katriin Otto (8B)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Johannes Niine (5)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Jan-Martin Neiland (8B)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Jan Radnar Tomingas (5)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Jaanika Sallaste (7B)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Henri Tõnu Sillamets (4)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Helis Juursalu (7A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus (98)
15.04.2019 Eva Kirillova (4)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Diana Dolganova (8A)Saksakeelne teatripäev Tallinnas, Kõige julgem esinemine.
15.04.2019 Artjom Igotti (7B)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Arthur Kivimaa (8A)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus (96)
15.04.2019 Anni Triin Salvan (4)"Känguru" matemaatikavõistlus, Väga hea tulemus
15.04.2019 Anett Marie Astok (8A)Saksakeelne teatripäev Tallinnas, Kõige julgem esinemine.
15.04.2019 Adeele Johanna Sarap (8B)Saksakeelne teatripäev Tallinnas, Kõige julgem esinemine.
13.04.2019 Mark Ivlijev (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark, pääs finaali
13.04.2019 Maria Tamm (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark , pääs finaali
13.04.2019 Henri Aps (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark, pääs finaali
13.04.2019 Elena Laanemäe (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark, pääs finaali
13.04.2019 Ekaterina Saveljeva (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark , pääs finaali
13.04.2019 Anni Triin Salvan (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark, pääs finaali
13.04.2019 Adele Põdra (4)Saksakeelsete ansamblite konkurss Lautstark, pääs finaali
12.04.2019 Marten Aluoja (3)Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss, 1. koht ( I kooliaste)
12.04.2019 Marleen Palts (8B)XXXI vendade Liivide maakondlik etluskonkurss, I koht ja ÜLDVÕITJA
12.04.2019 Maria Saveljeva (6)XXXI vendade Liivide maakondlik etluskonkurss, I koht
12.04.2019 Leenu Männi (6)XXXI vendade Liivide maakondlik etluskonkurss, II koht
12.04.2019 Adele Põdra (4)Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss, III koht (II kooliaste)
06.04.2019 Robin Villers (5)Maakondlik inglise keele olümpiaad, võistkondlik, 1. koht
06.04.2019 Robin Andri Alt (5)Maakondlik inglise keele olümpiaad, võistkondlik, 1. koht
06.04.2019 Marleen Palts (8B)Maakondlik inglise keele olümpiaad , 9. koht
06.04.2019 Mariann Pärnits (7B)Maakondlik inglise keele olümpiaad , 2. koht
06.04.2019 Leonard Pentel (5)Maakondlik inglise keele olümpiaad , võistkondlik, 1. koht
06.04.2019 Lene Tiinas (8B)Maakondlik 8. -9. klasside inglise keele olümpiaad, 2. koht
06.04.2019 Leenu Männi (6)Maakondlik 6. -7. klasside inglise keele olümpiaad, 1. koht
26.03.2019 Priit Teelahk (G10)Ida-virumaa robootikavõistlus, III-IV koht
26.03.2019 Erlend Vaino (G11)Ida-virumaa robootikavõistlus, III-IV koht
22.03.2019 Jannes Niine (G10)Baltimaade MV ujumises, 200m selili, II koht
13.03.2019 Marten Aluoja (3)Maakondlik algklasside emakeeleolümpiaad, 1. koht
13.03.2019 Luisa-Maria Eilart (1)Maakondlik algklasside emakeele olümpiaad, tubli tulemus
13.03.2019 Lisann Sööt (2B)Maakondlik algklasside emakeeleolümpiaad, 3. koht
13.03.2019 Johanna Koppel (2A)Maakondlik emakeeleolümpiaad, Võistkondlik 2. koht
13.03.2019 Helena Reelo (1)Maakondlik algklasside emakeele olümpiaad, võistkondlikult 2. koht, 2. koht
08.03.2019 Mark Ivlijev (4)Maakondlik matemaatikaolümpiaad, 9. koht
08.03.2019 Leonard Pentel (5)Maakondlik matemaatikaolümpiaad, 1. koht
08.03.2019 Henri Tõnu Sillamets (4)Maakondlik matemaatikaolümpiaad, 10. koht
24.02.2019 Leenu Männi (6)Luule see ei tule tuulest, vaid ikka lapse südamest, parim luuletus kodumaast, mis kanti ette EV 101. aastapäeval
14.02.2019 Silvia Seli (10)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Pavel Jant¨uk (2)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Paula Sternhof (7)ANM suusatamise MV, ühisstardid, III koht
14.02.2019 Mirell Semenkova (11)ANM suusatamise MV, ühisstardid, I koht
14.02.2019 Leivo Luha (7)ANM suusatamise MV, ühisstardid, I koht
14.02.2019 Kristofer Virkus (3)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Kaur Kalda (7)ANM suusatamise MV, ühisstardid, II koht
14.02.2019 Aleksander Aia (3)ANM suusatamise MV, ühisstardid, 5. koht
12.02.2019 Renek-Mattias Tomingas (7 B)Ida-Viru maakonnaolümpiaad geograafias, 1. koht
12.02.2019 Helis Juursalu (7 A)Ida-Viru maakonnaolümpiaad geograafias, 2. koht
12.02.2019 Georg-Rudolf Sarap (11)Ida-Viru maakonnaolümpiaad geograafias, 2. koht
12.02.2019 Astrid Kohtring (7 A)Ida-Viru maakonnaolümpiaad geograafias, 4. koht
10.02.2019 Stivert Pulk (9)Eesti MV teatesuusatamises, III koht
06.02.2019 Sten Kirmel (8A)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 9. koht
06.02.2019 Stefan Jakubini (8A)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 18. koht
06.02.2019 Sofia Yatsunik (4) ANM suusatamise MV , 6. koht
06.02.2019 Silvia Seli (10)ANM suusatamise MV, II koht
06.02.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM suusatamise MV, I koht
06.02.2019 Pavel Jant¨uk (2)ANM suusatamise MV, III koht
06.02.2019 Paula Sternhof (7)ANM suusatamise MV, 4. koht
06.02.2019 Oliver Toovis (2) ANM suusatamise MV , 6. koht
06.02.2019 Mirell Semenkova (11)ANM suusatamise MV, I koht
06.02.2019 Mariann Pärnits (7)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 4. koht
06.02.2019 Lene Tiinas (8B)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 16. koht
06.02.2019 Leivo Luha (7)ANM suusatamise MV, I koht
06.02.2019 Kristofer Virkus (3)ANM suusatamise MV, II koht
06.02.2019 Kert Karu (8)ANM suusatamise MV, III koht
06.02.2019 Kaur Kalda (7)ANM suusatamise MV, II koht
06.02.2019 Karin Kudrjašova (9)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 11. koht
06.02.2019 Carmelyta Soone (9)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 13. koht
06.02.2019 Arthur Kivimaa (8A)Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor, 14. koht
06.02.2019 Anette Tint (3) ANM suusatamise MV , 5. koht
03.02.2019 Helena Reelo (1)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, kaugushüpe, II koht
03.02.2019 Helena Reelo (1)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 50 m, I koht
03.02.2019 Helena Reelo (1)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 150m jooks, II koht
03.02.2019 Ellen Reelo (4)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 50mtj, III koht
03.02.2019 Ellen Reelo (4)Ida-Virumaa sisekergejõustiku võistlused, 50 m, 4. koht
02.02.2019 Georg-Rudolf Sarap (11)Ida-Viru maakonnaolümpiaad bioloogias, 5. koht
02.02.2019 Elo-Mari Truupõld (12)Ida-Viru maakonnaolümpiaad bioloogias, 2. koht
31.01.2019 Lene Tiinas (8B)Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, I koht
30.01.2019 Leivo Luha (7)Maakondlik matem võistlus "Nuputa", 3. koht
30.01.2019 Helis Juursalu (7)Maakondlik matem võistlus "Nuputa", 3. koht
30.01.2019 Artjom Igotti (7)Maakondlik matem võistlus "Nuputa", 3. koht
29.01.2019 Maria Saveljeva (6)Maakondlik etluskonkurss, tänukiri
26.01.2019 Stivert Pulk (9)34. Viru suusamaraton 24 km, III koht
26.01.2019 Ragnar Krauvärk (9)34. Viru suusamaraton 24 km, 8. koht
24.01.2019 Stivert Pulk (9)ANM suusasprint, , I koht
24.01.2019 Silvia Seli (10)ANM suusasprint, , II koht
24.01.2019 Ravel Leisalu (7)ANM suusasprint, , 5. koht
24.01.2019 Ragnar Krauvärk (9)ANM suusasprint, , II koht
24.01.2019 Paula Sternhof (7)ANM suusasprint, , 6. koht
24.01.2019 Oliver Toovis (2)ANM suusasprint, , 5. koht
24.01.2019 Mirell Semenkova (11)ANM suusasprint, , I koht
24.01.2019 Leivo Luha (7)ANM suusasprint, , I koht
24.01.2019 Kert Karu (8)ANM suusasprint, , 4. koht
24.01.2019 Kaur Kalda (7)ANM suusasprint, , II koht
24.01.2019 Aleksander Aia (3)ANM suusasprint, , III koht
16.01.2019 Romet Kukk (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Robin Neem (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Rainis Liiva (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Meribel Piirson (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Märten Merirand (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Loore Mari Salvan (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Kristofer Virkus (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Kateriine Rego (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Helena Reelo (1)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Evelina Pällo (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Artur Sepp (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
16.01.2019 Anni Nassar (2)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Anette Tint (3)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, III koht
16.01.2019 Aaron Krilovs (1)Maakonna 1. -3. klassi pallilahingu võistlus, II koht
15.01.2019 Revo Luus (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks , II koht
15.01.2019 Ravel Leisalu (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, kõrgushüpe , III koht
15.01.2019 Ravel Leisalu (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks , III koht
15.01.2019 Paula Sternhof (7)TV 10 olümpiastarti II etapp, kõrgushüpe , I koht
15.01.2019 MArko Tarassov (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, kuulitõuge , II koht
15.01.2019 MArko Tarassov (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, kaugushüpe , II koht
15.01.2019 Ija Aia (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, kaugushüpe , I koht
15.01.2019 Ija Aia (5)TV 10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks , III koht
12.01.2019 Stiver Pulk (9)Eesti Noorte MV suusatamises, sprint, 4. koht
12.01.2019 Paula Sternhof (7)Ida-Virumaa lahtised sisemeistrivõistlused, kõrgushüpe, I
07.12.2018 Ravel Leisalu (7)Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus, kaugushüpe, 4. koht
07.12.2018 Paula Sternhof (7)Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus, kõrgushüpe, III koht
07.12.2018 Aleksander Otto (12)Jõhvi lahtised sisevõistlused kergejõustikus, 1000m, I koht
28.11.2018 Ravel Leisalu (7)TV 10 olümpiastarti I etapp, 50 m jooks, III koht
28.11.2018 Marko Tarassov (5)TV 10 olümpiastarti I etapp, kõrgushüpe, I koht
28.11.2018 Ija Aia (5)TV 10 olümpiastarti I etapp, 50 m jooks, II koht
17.11.2018 Lene Tiinas (8)Virumaa matemaatikavõistlus,
17.11.2018 Kaisa Markus (9)Virumaa matemaatikavõistlus,
17.11.2018 Carmelyta Soone (9)Virumaa matemaatikavõistlus,
17.11.2018 Arthur Kivimaa (8)Virumaa matemaatikavõistlus,
16.11.2018 Marleen Palts (8. klass)Mereteemalise luuletuse kirjutamine, III koht
16.11.2018 Marleen Palts (8. klass)Maakondlik mereteemaline etluskonkurss, III koht
16.11.2018 Mariin Palts (5)Maakondlik etluskonkurss "Meri. Meri? Meri!" , 3. koht
16.11.2018 Lisann Sööt (2.b)Maakondlik etluskonkurss "Meri. Meri? Meri!" , 1. koht
16.11.2018 Krete Oja (7. a)Luulekonkurss "Meri. Meri! Meri?", III koht
16.11.2018 Kaisa Markus (9. klass)Etluskonkurss "Meri. Meri! Meri?" , I koht (III kooliaste)
10.11.2018 Aleksander Otto (12)Ida-Virumaa lahtiste sisekergejõustiku võistlused, 1500 m, I koht
03.11.2018 Sofia Yatsunyk (4)Noorteliiga tenniseturniir Tallinnas, paarismängusmängus, III koht
03.11.2018 Sofia Yatsunyk (4)Noorteliiga tenniseturniir Tallinnas, üksikmängus, II koht
03.11.2018 Jaanus Jaak Raja (3)Toila valla karikavõistlustel lauatennises 3. etapp, II koht
19.10.2018 Rene loide (6)Vabariiklik laste matkatehnika võistlus, 3. koht
19.10.2018 Mikk Põllumäe (8A)Vabariiklik noorte matkatehnika võistlus, 1. koht
19.10.2018 Maria Saveljeva (6)Vabariiklik laste matkatehnika võistlus, 3. koht
13.10.2018 Saina Mamedova (11)Eesti MV murdmaajooksus, , I koht
06.10.2018 Jaanus Jaak Raja (3)Toila valla KV lauatennises, II koht
03.10.2018 Stivert Pulk (9)ANM jooksukross Pannjärvel, , 5. koht
03.10.2018 Saina Mamedova (11)ANM jooksukross Pannjärve, I koht
03.10.2018 Ravel Leisalu (7b)ANM jooksukross Pannjärve, II koht
03.10.2018 Rando Dehterev (8)ANM jooksukross Pannjärve, 6. koht
03.10.2018 Ragnar Krauvärk (9)ANM jooksukross Pannjärvel, , I koht
03.10.2018 Paula Sternhof (7b)ANM jooksukross Pannjärve, III koht
03.10.2018 Mirwll Semenkova (11)ANM jooksukross Pannjärvel, , II koht
03.10.2018 Leivo Luha (7b)ANM jooksukross Pannjärve, 4. koht
03.10.2018 Alex Ojava (8)ANM jooksukross Pannjärve, 4. koht
03.10.2018 Aleksander Otto (12)ANM jooksukross Pannjärve, I koht
03.10.2018 Adam Ojava (6)ANM jooksukross Pannjärve, I koht
02.10.2018 Maria Saveljeva (6)Mälumäng Miniturniir , 2. koht
02.10.2018 Leonard Pentel (5)Mälumäng Miniturniir , 2. koht
02.10.2018 Leenu Männi (6)Mälumäng Miniturniir , 2. koht
02.10.2018 Johan Jalonen (5)Mälumäng Miniturniir , 2. koht
02.10.2018 Georg Markov (7A)Mälumäng Miniturniir , 2. koht
28.09.2018 Oliver Toovis (2b)Püssi seeriajooksu üldarvestuses, II koht
28.09.2018 Alex Ojava (8)Püssi seeriajooksu üldarvestuses, 4. kohtt
28.09.2018 Adam Ojava (6)Püssi seeriajooksu üldarvestuses, 4. koht
28.09.2018 Ülo Gabor Ojava (12)Püssi seeriajooksu üldarvestuses , 4. koht
21.09.2018 Robin Andri Alt (5)Parimatest jubejuttudest koostatud raamat "Üks koll läks ükskord kooli", Jubejutu avaldamine raamatus
16.09.2018 Jaanus Jaak Raja (3)Viru-Nigula lauatennise KV, III koht
15.09.2018 Silvia Seli (10)ANM jooksukross Pannjärve, III koht
15.09.2018 Ragnar Krauvärk (9)Jõhvi Rahvajooks, II koht
14.09.2018 Stivert Pulk (9)Jõhvi Rahvajooks, I koht
14.09.2018 Sofia Yatsunyk (4)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Silvia Seli (10)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Saina Mamedova (11)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Rander Tarum (9)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Ragnar Krauvärk (9)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Pavel Jant¨uk (2b)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Mirell Semenkova (11)24. Toila valla rahvajook, II koht
14.09.2018 Märten Merirand (2b)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Lisann Sööt (2b)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Johannes Niine (5)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Jan Radnar Tomingas (5)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Hanna-Teele Vinkel (2a)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Erlend Vaino (11)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Elena Laanemäe (4)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Artur Sepp (2b)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Anette Tint (3)24. Toila valla rahvajooks, III koht
14.09.2018 Alex Ojava (8)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Aleksander Otto (12)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Albert Smirnov (10)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Adam Ojava (6)24. Toila valla rahvajooks, I koht
14.09.2018 Aaron Krilovs (1)24. Toila valla rahvajooks, II koht
14.09.2018 Ülo Gabor Ojava (12)24. Toila valla rahvajooks, II koht
02.09.2018 Alex Ojava (8)Jüri Jaansoni kahe silla jooks, III koht
02.09.2018 Aleksander Otto (12)Jüri Jaansoni kahe silla jooks, III koht
01.09.2018 Saina Mamedova (11)Eesti MV 10 000 m jooksus, , III koht
31.08.2018 Saina Mamedova (11)Jüri Jaansoni kahe silla jooks, III koht
22.05.2009 Märten Merirand (2B)Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused, pallivise, III koht
0.. Eesnimi Perenimi (4)Piirkondlik jalgrattavõistlus Vigurvänt , 1. koht
0.. Britta Eliise Astok (5)Kodutütarde Illuka retk, 2. -3. koht
0.. Anni Triin Salvan (4)Kodutütarde Illuka retk, 2. -3. koht
Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee