Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Vilistlased


I lend (1961.a.)
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Aili Hiiemäe
2. Ants Kippar
3. Udo Meriste
4. Maret Metsküla
5. Reet Randlane


II lend (1962.a.)
Klassijuhataja: Helgi Hein

1. Elle Aluoja
2. Helle Hein
3. Rein Koido
4. Mare Kullamaa
5. Tiiu Mutvei
6. Anne Mägar
7. Helvi Mänd
8. Mari Männi
9. Anne Niilu
10. Aino Pääro
11. Sirje Reino
12. Olli Räbin
13. Toomas Saar
14. Tõnis Saar
15. Jaanus Sivi
16. Valter Tender
17. Kalju Tõnurist
18. Lembit Veerberk

III lend (1963.a.)
Klassijuhataja: Ivo Karjus

1. Tiina Ernest
2. Mati Kippar
3. Rein Loide
4. Kreete Markus
5. Jaan Meriste
6. Mati Mäekuusk
7. Mall Sarap
8. Tiiu Seestrand
9. Raivo Simm
10. Leete Tartlan
11. Väino Toost
12. Evi Üleoja



IV lend (1964.a.)
Klassijuhataja: Veera Šolpo

1. Malle Kivilo
2. Jaak Koido
3. Liia Kubja
4. Villi Kubja
5. Maret Moosel
6. Irene Murutalu
7. Naimi Okuneva
8. Viiu Otto
9. Virve Sahar
10. Jüri Saksladu
11. Elle Sass
12. Vello Sillamaa
13. Maie Vaik
14. Lea Vodja




V lend (1965.a.)
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Evi Aluoja
2. Mia Jõeveer
3. Veera Kask
4. Aksel Kirikmäe
5. Tõnu Murd
6. Tiit Mäekuusk
7. Maie Niilu
8. Elve Pihlak
9. Maie Saagen
10. Tiiu Tartlan
11. Aino Üleoja (HM)


VI lend (1966.a.)
Klassijuhataja: Ella Pokkinen

1. Endel-Alfred Arge
2. Heidi Eljas
3. Kalev Kaljus
4. Ain Karu
5. Elle Kivioja
6. Krista Käänik
7. Sirje Lehesaar
8. Einar Otto
9. Aivo Rande
10. Heljo Sivi
11. Lilia Stenari
12. Leelo Tartlan
13. Talvi Truupõld



VII lend (1988.a.)
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

1. Meelika Ebrok
2. Alar Josepson
3. Aili Kaseniit
4. Mehis Kiik
5. Priit Koido
6. Marika Markus
7. Alar Müür
8. Marek Neem
9. Signe Paun
10. Tiit Pekk(KM)
11. Eha Piibar
12. Tormis Prits
13. Janika Ristisaar
14. Signe Sallaste
15. Sander Sarap
16. Kristiina Steinfeld
17. Veljo Talas
18. Rene Tammik
19. Margus Teelahk
20. Margus Uusmees
21. Lilian Uustalu
22. Tarmo Vahtra (HM)


VIII lend (1989.a.)
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Evika Eljas (HM)
2. Raimi Eljas
3. Helen Kiik
4. Merike Koljat
5. Ago Lipp
6. Peeter Maala
7. Merle Simm
8. Kristiina Soosalu
9. Katrin Sprengk (KM)
10. Terje Rüütel
11. Saale Voormansik (HM)


IX lend (1990.a.)
Klassijuhataja: Anne Mehide

1. Anþelika Aas
2. Mehis Astok
3. Gert Bankier
4. Lauri Hein
5. Külliki Joost
6. Ave Kasvandik
7. Tõnu Lappmaa
8. Margo Liblik
9. Mati Lilliallik
10. Ülar Lossi
11. Otto Luberg
12. Jaanus Meldre
13. Margus Neem
14. Evelina Ojaliiv
15. Inga Pilder
16. Kati Pilder
17. Arno Põllumäe
18. Urmas Teelahk
19. Merle Võhma
20. Kersti Raja



X lend (1991.a.)
Klassijuhataja: Anneki Teelahk

1. Raivo Ilmsalu
2. Kirsti Karp
3. Kristina Karu
4. Kirsika Loik
5. Kalmer Markov
6. Katrin Niine
7. Anu Otto
8. Tõnu Pekk(KM)
9. Eve Puunurm
10. Juta Raatma (HM)
11. Kristel Saar
12. Tiit Salvan
13. Robert Sprengk
14. Merle Uustalu
15. Enno Veereste


XI lend (1992.a.)
Klassijuhataja: Maarika Raja

1. Kristi Kivestu
2. Anne-Ly Loide
3. Maris Paumets
4. Silver Peepmaa
5. Peeter Pokkinen
6. Merle Rajasaar
7. Merike Rjabova
8. Alide Zvorovski
9. Külli Toome
10. Margit Toovis (KM)
11. Anu Vahtra (HM)
12. Age Värv (KM)





XII lend (1993.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

1. Riina Eensalu
2. Evelin Kruus
3. Silja Kärbo
4. Jüri Raatma
5. Meeli Rjabova
6. Piret Sprengk
7. Henrik Truupõld
8. Tiina Truupõld
9. Helen Valk
10. Kadrin Veersalu
11. Külli Võhmar



XIII lend (1994.a.)
Klassijuhataja: Ib Lamp

1. Ave Järveots
2. Ervin Küttis
3. Merle Liblik
4. Kristi Noorhani
5. Liia Pilder
6. Anu Press
7. Helen Pruunes(HM)
8. Mati Põllumäe
9. Ermo Reiska
10. Alo Saluveer
11. Veiko Talas
12. Janek Tarto
13. Martin Toovis
14. Tõnis Tuuder
15. Marek Unt



XIV lend (1995.a.)
Klassijuhataja: Helgi Hein

1. Katre-Liis Eljas
2. Raili Ilmsalu
3. Alar Ilves
4. Margus Jäger
5. Regina Järg
6. Raigo Lille
7. Merike Merimaa
8. Jane Mänd
9. Karmen Onton
10. Marko Pojo
11. Olga Pokkinen
12. Sigrid Pääro
13. Veronica Ridal
14. Mare Rooden
15. Diana Sander
16. Raigo Seier
17. Arno Tarto
18. Allan Trankmann
19. Timo Tupp



XV lend (1996.a.)
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

1. Silver Aluoja
2. Maria Gabriel
3. Gert Iro
4. Angeelika Järg
5. Kerly Järg
6. Rene Järveots
7. Helena Kivestu
8. Kristi Makke
9. Mikk Mehide
10. Sirle Matt
11. Jaana Reintam
12. Ruth Ruusmäe
13. Tarvo Räbin
14. Kert Uustalu
15. Merike Teelahk
16. Katrin Tuuder
17. Teve Vahtla
18. Janek Valge
19. Virge Vestel
20. Roger Vinni
21. Aivi Värv




XVI lend (1997.a.)
Klassijuhataja: Signe Ilmjärv

1. Eva Adamson
2. Kairi Ilmsalu
3. Kristel Jõe
4. Helis Karp
5. Erika Lainemäe
6. Janno Mänd
7. Aigar Nurgamaa
8. Ruth Pilder
9. Mari-Liis Puss
10. Eve Reiska
11. Sirli Steinfeld
12. Viktor Tammik



XVII lend (1998.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

1. Erle Hallik
2. Janno Juusu
3. Kaire Jäger
4. Lauri Lõo
5. Kert Niisuke
6. Gerli Paumets
7. Katre Peets
8. Helena Pikkor
9. Mait Pokkinen
10. TarmoPruunes
11. Peter Schmidt
12. Magnus Unt



XVIII lend (1999.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

1. Silja Aluoja
2. Toomas Burm
3. Elo Evard
4. Rene Iro
5. Arvo Juhkov
6. Kerstin Kesler
7. Ivan Kirmel
8. Ringo Krilovs
9. Helina Mänd
10. Krista Männi
11. Karis Niisuke
12. Kristjan Paumer
13. Maria Pilder
14. Piret Pokkinen
15. Priit Pääro
16. Kristel Rajasaar
17. Urmas Randlaine
18. Ursula Randlaine
19. Siim Simm
20. Kristjan Soomets
21. Lea Steinfeld
22. Annika Summel
23. Virgo Talas
24. Maarja Uustal
25. Mirjam Vallas(KM)
26. Marko Vuks
27. Merke Äri
28. Kaspar Lamp



XIX lend (2000.a.)
Klassijuhataja: Ülo Lind

1. Allan Adamson
2. Roger Erikson
3. Runo Iro
4. Merje Kelder
5. Pille Kukkur
6. Raili Lille
7. Aide Müllerson
8. Karel Niine
9. Kätlin Onton
10. Triin Paumer
11. Margus Randmäe
12. Sirle Vestel

XX lend (2001.a.)
Klassijuhataja: Maarika Raja

1. Peter Burm
2. Oliver Erikson
3. Andres Juursalu
4. Indrek Kaarlõp
5. Kadri Kaarlõp
6. Kristo Kaldra
7. Jane Kaljus
8. Mirjam Mägar
9. Kairit Neiland
10. Madis Paalo
11. Inga Paas
12. Vahur Peepmaa
13. Mark Ridal
14. Antti Eensalu
15. Natalja Zinovjeva
16. Kerlin Tamme
17. Madis Tuuder
18. Piret Uustal
19. Heigo Vahtra
20. Vaiko Vallas
21. Reelika Vinni

XXI lend (2002.a.)
Klassijuhataja: Maie Marks

1. Anneli Arge
2. Pille Juhkov
3. Reimo Juursalu
4. Merili Laur
5. Mehis Luus
6. Janno Meldre
7. Ester Nõmme
8. Robert Ohak
9. Marilin Ojasaar
10. Kätlin Pihlak
11. Merili Põvvat
12. Taimi Zahharova
13. Elen Valge

XXII lend (2003.a.)
Klassijuhataja: Laine Laanemaa

1. Martin Aadumäe
2. Janne Hallik
3. Kristina Karu(HM)
4. Sander Konstantinov
5. Küttis Ivari
6. Mihkel Laur
7. Heikko Lipp
8. Inkeri Mutvei
9. Anneli Maasik
10. Mihkel Paalo
11. Maili Pärnaste
12. Jane Randlo
13. Angelika Sarap
14. Ragnar Schmidt
15. Taavi Selder
16. Rainer Selli
17. Esko Tõnisson
18. Kirsti Varinurm
19. Kristi Varinurm
20. Meelis Vitkin


XXIII lend (2004.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

Siiri Aluoja(KM)
Iris Arge
Andres Aul
Mari Eek(HM)
Merle Ilves(HM)
Evelina Külaots
Kairi Lait
Anu Loide
Maarit Loide
Eha Merirand
Kristel Neiland
Liis Niine(HM)
Karis Paumets
Veiko Simm
Siim Tuisk
Marilis Tulit(KM)
Priit Tähe
Riho Unt
Marek Vinni


XXIV lend (2005.a.)
Klassijuhataja: Signe Ilmjärv

Krista Allikmäe(HM)
Alar East
Tarvo Kelder
Elar Kuusk
Kaspar Käänik
Merit Loide(HM)
Tanel Loide
Mario Meldre
Egle Moones
Tanel Selder
Kenno Sirel
Sirli Teaste
Taavi Toos
Eduard Trupõld
Ave Uustal
Kristiina Uustal
Martin Viljak


XXV lend (2006.a.)
Klassijuhataja: Stella Müsler

Indrek Aul
Artur Gabriel
Mirle Iro(KM)
Janar Kaljus
Martin Kirsimaa
Nelli Laur
Mariliis Leitud
Timo Lepsalu
Merilin Marks
Madis Mets
Evelyn Müsler
Anneliis Nurm
Rauno Rihter


XXVI lend (2007.a.)
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

Jaanus Edala
Ireen Kelder
Talivald Kupts
Kalev Lait
Robert Laur
Madli Liiv
Marit Mäealu
Merilin Neiland (HM)
Regina Ohak (HM)
Berit Paun
Anu Purgats
Aimar Rannula
Deeli Sirel
Margit Timofejeva


XXVII lend (2008.a.)
Klassijuhataja: Maire Aul

Anti Alman
Aleksei Detotšenko
Merle Harjo
Riina Kukkur
Küllike Kullerkupp
Kaili Käärid
Külli Laur
Kadi Lehismets
Liina Lepsalu
Kaupo Liiv
Marjaana Loide
Maiken Luud
Georgi Nedelko
Relika Parkman
Hendrik-Ulvar Peets
Tanel Pilsas
Kaido Pungas
Triin Rajasaar
Liina Rand
Helen Schmidt
Signe Seli
Daisi Silm (HM)
Kadi Simm
Anneli Teelahk (KM)
Piret Unt


XXVIII lend (2009.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

Kristina Aav
Asko Abel
Taavi Ilmjärv (KM)
Martin Kaarma
Mario Karro
Kert Kesler
Maie Kiik
Liis Kullamäe
Andres Laur
Laura Müür
Reelika Niinep
Kerttu Paumets
Kätlin Pääro
Raili Rihter
Inna Savenkova (HM)
Kairi Schmidt
Kaile Selli
Ilja Tverdov
Toomas Välja


XXIX lend (2010.a.)
Klassijuhataja: Kristi Goldberg

Anne-Liis Alman (HM)
Heiki Arge
Peep Belbaum
Indrek Edala
Martin Iro
Kaisa Karindi
Vahur Koort
Kristen Kriisa
Andra Kronk
Kelli Kuligina
Andrus Lehismets
Meeri Mehide
Keith Mutvei
Kettel Nabi
Kätlin Nabi
Ljubov Oja (KM)
Ilja Pettai
Ardo Pinna
Liis Porkman
Taavi Purgats
Kristina Reinmets
Kristel Reino
Agne Seli (HM)
Gerttu Simm (KM)
Triinu Simm
Pirgit Soomer
Eva-Liisa Suurpuu (HM)
Aap Tepper
Tiina Unt
Hanna Villberg


XXX lend (2011.a.)
Klassijuhataja: Signe Ilmjärv

Eneli Arge
Maia Arge (KM)
Imre Avik
Eleri Birk
Mariell Juursalu
Käde Kangur
Aleksander Korikov
Johannes Kuslap
Kadi Kuusk
Anne-Liia Maido
Anneli Marks
Kristel Oja
Harri Oks
Indrek Peet
Birgit Pung (HM)
Kaur Pungas
Riho Rannamäe
Riho Saponenko
Tanel Seli
Janely Sohranitš
Karl Viimsalu


XXXI lend (2012.a.)
Klassijuhataja: Maie Marks

Viljar Andrejev (HM)
Martin Aul
Mare Ferschel
Liina Kaev
Mario Kirsimaa
Rebeka Kukk
Sten Kunts
Karet Luik
Laura Maala
Merke Mehide (KM)
Kristen Milk
Taivo Piik
Kelly Porkman
Anna Pospelova
Jalmar Joosep Saar
Karl Sööt
Mikk Teelahk
Nele Teelahk (KM)
Valdo Tohver
Pille-Riin Trei
Mikk Võhma


XXXII lend (2013.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

Sander Aul
Mark Guþovski
Jonas Kuslap
Hendrik Peet
Renna Saponenko
Liisu Simm
Raido Taela


XXXIII lend (2014.a.)
Klassijuhataja: Avar Pentel

Aira Ferschel (HM)
Kaarel Koppel
Kevin Oja
Tõnis Park
Ragnar Pärnamäe
Leonid Rõssenkov (HM)
Sandra Schmidt
Keiu Simm (KM)
Maarja Soomer
Kristjan Vene


XXXIV lend (2015.a.)
Klassijuhataja: Katrin Pentel

Anti Jalonen
Inge Jegorenkov
Külli Kimsto
Kaur Koppel (HM)
Gerton Korsten (HM)
Kalvi Lait
Monika Lõuna
Kati Markus
Indra Mehine
Liina Murd
Kelli Oja
Oliver Piiskop
Eva Sandra Uustal
Ranno Vaarikmäe


XXXV lend (2016.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

Nikita Andrianov
Daniil Borodin
Martina Jõeäär
Karis Karindi
Christiin Lember
Keiu Lindeburg
Aleksander Mägi
Helen Marie Niine (KM)
Meri-Ly Pärnits (HM)
Mari-Liis Pärnits


XXXVI lend (2017.a.)
Klassijuhataja: Oksana Višnevskaja

Andreas Astok
Getter Marii Kalvik
Kaimar Kiisel
Kaireen Käen
Karmel Markov
Heiti Oja
Annika Palmi
Elisabeth Purga (HM)
Fred-Georg Pääro (KM)
Diana Žiltsova (HM)
Alice Taalberg
Joana Taalberg
Raigo Tarassov
Urmas Tuzberg
Vladislav Vassiljev
Teated
Tegevuste kalender
Galerii
Söökla menüü
Õpilaste saavutused


Õnnitleme!


Lisann Sööt
Kristiin-Marleen Neiland



  Toila Gümnaasium, Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee