KKKK - Kriisiaja korduma kippuvad küsimused

Tere! Mind huvitab küsimus, kas eelkooli ka toimub?  Samuti sooviks teada, et kui laps on sissekirjutatud Jõhvi, kas tal on võimalik Toila Gùmnaasiumisse õppima tulla järgmisest aastast (1. klass)?

Tere! Eelkooli ei toimu, sest kõik lapsed valmistatakse koolieelses lasteasutuses kooliks ette. Küll aga toimuvad aprillis mais kohtumised koolis õpetajaga, kooliga, klassiga. Väljastpoolt Toila valda võtame õpilasi vastu vabade kohtade olemasolul.

Kirjutage oma küsimus siia. Kooli töötajad vaatavad selle läbi ja see ilmub koos vastusega siia lehele.