Kursus: 3D modelleerimine
Õpetaja: Avar Pentel

Kursuse jooksul teeme tutvust erinevate tasuta ja tasuliste tarkvarapakettidega kolmemõõtmeliste arvutijoonestuste tegemiseks. Tuntumatest professionaalide töövahendist õpime kasutama kolmedimensiooniliste mudelite loomise programmi 3D Studio Max. Lisaks sellele tutvume ka mitmete vabavaraliste vahenditega. Samuti tutvume spetsiaalse suunitlusega tarkavarapakettidega, mis on mõeldud kodu kujundamiseks, mööbli paigutamiseks jne.

3D modelleerimise teatud osi (näiteks 3D Studio Max programmi) käsitletakse ka Multimeediumi kursusel.

Kursus sobib kõigile, kes soovivad ülikoolis edasi õppida arhitektuuri või jätkata erinevatel inseneri erialadel või soovivad tegeleda disainiga (mööblidisain, interjööri disain, tootedisain jm).

Kursuse hinne moodustub kolmest arvestuslikust tööst. Arvestuslike tööde sisuks on mingi konkreetse mudeli loomine õpitavates programmides.