Kursus: Multimeedium
Õpetaja: Avar Pentel

Kursus on mõeldud kõigile gümnaasiumi klassidele ja toimub üks kord nädalas.

Multimeediumi kursusel käsitletakse erinevaid meedia liike: tekst, pilt, animatsioon, film, heli, 3D mudelid, ja õpitakse neid looma ning eri meediumi liike omavahel ühendama.

Kursuse praktilise osa kõrval tutvume ka multimeediumi disaini teoreetiliste alustega.

Kursus on hindeline, kursusehinne moodustub kursuse jooksul loodud erinevatest meediaprojektidest.

Kursus ühendab endas meelelahutusliku ja insenerliku ja sobib seetõttu nii tulevasele filmimonteerijale, animaatorile, insenerile, informaatikule kui disainerile ja kindlasti on abiks ka kõigile neile, kes soovivad ise kaasaegse tehnika abil uusi ja huvitavaid asju luua.