Toila Gümnaasiumist

Toila Gümnaasiumis õpib 235 õpilast.

Gümnaasium asub Toila Oru pargis, president Konstantin Pätsi suveresidentsi territooriumil. Gümnaasiumil on kasutada kaks hoonetekompleksi, uus (ehitatud 1974.a.) ja vana hoone (valminud 19. saj. lõpus). Uues hoones asuvad ainekabinetid, õpetajate tuba, administratsiooni ruumid, arstikabinet, spordisaal (kasutatakse ka aulana), söökla.

Vanas hoones asuvad algklasside "koduklassid", Toila Muusika- ja kunstikooli ruumid, raamatukogu, ainekabinetid, jõusaal ja väike saal kontsertide ja ürituste korraldamiseks.

Tööpakkumised

Drõndina Arina