Hea petaja konkursi juhend

Eesmrk:

Tsta esile pilaste, lastevanemate ja kolleegide poolt krgelt hinnatud Toila Gmnaasiumi ja Toila Muusika- ja Kunstikooli petajaid.

Esitamine: Kandidaadi vivad esitada 2.-12. kl. pilased, Toila Muusika- ja Kunstikooli pilased, lapsevanemad, pilasesindus, kooli hoolekogu, kolleegid ja juhtkond.

"Hea petaja" konkursile esitatud petaja nimele lisab esitaja phjenduse, mis peab vastama koolis vljattatud "hea petaja" kriteeriumidele. Kandidaat konkursile tuleb esitada 17. maiks žrii esimehe nimele aadressile kool@toila.edu.ee mrgusnaga "hea petaja" vi kooli sekretrile paberkandjal.

Koolis vljattatud "hea petaja" kriteeriumid on:

petaja, kui oma aine tundja, edastaja:

petaja kui isiksus:

Konkursi žrii koosneb 9 liikmest, kelle seas on:

"Hea petaja" konkursi kuulutab vlja kooli direktor hiljemalt 2. mail.

Žrii esindaja teeb konkursi tulemused teatavaks ppeaasta lpuaktusel.

Vitjat autasustatakse Hea petaja meene ning rahalise preemiaga he petaja kuupalga ulatuses.