Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Phikooli lpetajad



1964.-65..a.
Klassijuhataja: Tiiu Laido

1. Viive Aluoja
2. Greeta Eljas
3. Urmas Eljas
4. Jri Kalle
5. Saima Karu
6. Paul Kibin
7. Lia Kiik
8. Lembit Kukk
9. Jaan Kukkur
10. Hillar Matt
11. Marge Metsaveer
12. Helju Mosin
13. Leelo Palm
14. Aide Rande
15. Klli Rande
16. Rein Simm
17. Silva Tender
18. Leo Villers


1965.-66..a.
Klassijuhataja: Milvi Mgi

1. Jaan Aluoja
2. Ingrid Apinis
3. Aune Eljas
4. Peeter Eljas
5. Arno Hartman
6. Paul Jrve
7. Sirje Jrna
8. Ilme Martin
9. Mari Piik
10. Mare Pihelgas
11. Selma Prei
12. Eha Rull
13. Elga Rull
14. Laida Sallaste
15. Enn Sass
16. ie Toomet
17. Nikolai Šolpo



1966/67..a.
Klassijuhataja: Virve Rigas

1. Aime Arge
2. Arnold Jrg
3. Maie Kalle
4. Malle Kibin
5. Kalev Kivestu
6. Hiie Kivimaa
7. Raivo Kullame
8. Esta Naur
9. Viia Niine
10. Helju Nurk
11. Ira Okuneva
12. Jri Rajasaar
13. Evi Rande
14. Laine Rosing
15. Hans Schmidt
16. Elga Teder
17. Arvet Valk



1967/68. .a
Klassijuhataja: Grete Vallime

1. Viiu Aluoja
2. Urmi Darin
3. Urve Eljas
4. Vladimir Htt
5. Koidu Kalvet
6. Heiki Kuslap
7. Tave Kivestu
8. Mare Krull
9. lo Luite
10. Ellen Neiland
11. Jaak Mark
12. Mari Mgar
13. Mare Ojapalu
14. Anna Osipova
15. Tiiu Piik
16. Tiiu Truupld
17. Sirje Vaserik
18. Jaak Roman


1968/69 .-a.
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Olev Aru
2. Ellen Arroval
3. Eda Loide
4. Urve Luite
5. Lembitu Mgi
6. Maire Paumets
7. Silvi Paumets
8. Viive Raidma.
9. Armilde Sepp
10. Elle Silla
11. Ene Tnnis
12. Valve Valk


1969/70 .-a.
Klassijuhataja: Eve Koido

1. Ado Alumets
2. Aino Arge
3. Maret Kuningas
4. Elvi Krve
5. lo Mnd
6. Marika Orvik
7. Indrek Paalo
8. Malle Piik
9. Priit Pokkinen
10. lo Puu
11. Liidia Rajasaar
12. Urve Ranname
13. Hermo Trei
14. Jaan Vaik
15. Ervin Vuks


1970/71..a.
Klassijuhataja: Milvi Mgi

1. Helju Aluoja
2. Evi Arroval
3. Jri Gabriel
4. Elve Kembo
5. Inna Kivimaa
6. Uno Neiland
7. Valve Orunuk
8. Luule Orunuk
9. Boris Osipov
10. Andres Puss
11. Ester Pro
12. AivoRande
13. Eda Tnnis
14. Roland Tšerkassov
15. Asta leoja


1971/72..a.
Klassijuhataja: Helgi-Leili Ebrok

1. Aarne Belbaum
2. Avo Kalamees
3. Ats Kalda
4. Avo Kuningas
5. Ulvi Lepsalu
6. Erika Luus
7. Ernst Matt
8. lo Mgi
9. Eve Roose
10. Ants Paumets
11. Sirje Paumets
12. Maret Prn
13. Martin Rande
14. Imbi Rtel
15. Ada Saksladu
16. Eha Silm
17. Elma Silm
18. Helle Tarum
19. Eda Toost
20. Bruno Uustal
21. Airi Vaserik
22. Olev Vatt
23. Sirje Vihman
24. Sirje Viikov
25. Maila leoja


1972/73..a.
Klassijuhataja: Grete Vallime

1. Eda Alumets
2. Kai Daržinš
3. Maire Jger
4. Harry Jrg
5. Ene Kasemets
6. Helju Kibin
7. Kersti Koppel
8. Erika Leiter
9. Marge Mikiver
10. Sulev Markus
11. Arvet Pent
12. Mati Pokkinen
13. Malle Prn
14. Kalvi Ranname
15. Aili Saksladu
16. Valdur Sarap
17. Urmas Sepp
18. Toomas Tamme
19. Kersti Tiideberg
20. Ester Tnnis
21. Erni Unt




1973/74..a.
Klassijuhataja: Laine Laanemaa

1. Olev Alman
2. Hillar Holop
3. Helve Kibin
4. Elle Kiik
5. Vino Lait
6. Inge Leitud
7. Jaan Luus
8. Kalev Markus
9. Anneli Niine
10. Urve Nikolajeva
11. Pille Orav
12. Siiri Pokkinen
13. Piret Purka
14. Anneli Sarap
15. Evi Seier
16. Tiina Tann
17. lle Tarum
18. Erika Tomula
19. Heiki Unt
20. Maie Viikov




1974/75..-a.
Klassijuhataja: Tiina Pekk

1. Endla Arroval
2. Karmen Jger
3. Mati Kasemets
4. Urmas Kelder
5. Kalvi Kivimaa
6. Ene Kuningas
7. Heiki Kbin
8. Kalle Lait
9. Henno Loide
10. Ruth Luha
11. Lembit Michelson
12. Eve Oja
13. Margus Paalo
14. Hille Reelo
15. Kalev Reelo
16. Kaido Reinsalu
17. Rein Rinne
18. llar Tamm
19. Erika Tammik
20. Lilli Teder
21. Meelis Vahersalu
22. Ott Vallime


1975/76..a.
Klassijuhataja: Ella Pokkinen

1. Pille Jaagant
2. Leili Jrveoja
3. Kalmer Kaldas
4. Liivi Kasemets
5. Riina Kopli
6. Argo Laanemaa
7. Kulno Lehismets
8. Leili Leino
9. Ivo Lepsalu
10. Mihkel Maala
11. Toivo Loide
12. Heli Mgi
13. Kalev Niine
14. Vaido Press
16. Urmas Purgats
17. Ilmar Riives
18. Merike Saidla
19. Sibilla Salvan
20. Ants Sarap
21. Ain Sepp
22. August Tammik
23. Silva Teder
24. Meida Tropp
25. Einar Vuks
26. Aivar Prii



1976/77..a.
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Lilian Ebrok
2. Argo Hiieme
3. Raul Knik
4. Tiia Lehismets
5. Tiit Lehismets
6. Reet Luha
7. Heinar Mr
8. Hillar Neiland
9. Tiina Otto
10. Aivar Puur
11. Ivar Rooma
12. Karen Soosalu
13. Jaanus Vahersalu
14. Liidia Vahur
15. Ene Viirand


1977/78..a.
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

1. Sirje Eensalu
2. Einar Holop
3. Ivo Jaagant
4. Arno Kaseniit
5. Luule Keedas
6. Ene Kesler
7. Mait Kiiskla
8. Raul Konstantinov
9. Urmas Laur
10. Meelis Maala
11. Imre Matt
12. Marika Paumets
13. Sulev Paumets
14. Eve Pihlak
15. Urve Press
16. Villu Raudsepp
17. Sulev Reelo
18. Jaan Salvan
19. Aili Sarap
20. Mirja Sarap
21. Allan Simm
22. Einar Soomer
23. Ain Tokman
24. Silvar Toost
25. Hardi Urres
26. Epp Vallime
27. lle Viikov
28. Alar Viller
29. Ain Viluoja


1978/79..a.
Klassijuhataja: Ib Lamp

1. Avo Abel
2. Mia Aluoja
3. Astrid Ebrok
4. Meeli Hindpere
5. Inga Koroljova
6. Ardo Kullerkupp
7. Kalle Lehismets
8. Tiina Lehismets
9. Gunnar Ltters
10. Kalev Mehide
11. Lea Me
12. llar Mets
13. Helbe Nikolajeva
14. Mairo Paumets
15. Jaan Pilder
16. Argo Press
17. Esta Press
18. Tarmo Prname
19. Airi Rtel
20. Aivo Saagen
21. Ahto Saksladu
22. Aadu Sepp
23. Kalev Teder
24. Enn Tokman
25. Tiina Tokman
26. Toomas Tooming
27. Jane Tumala
28. Janus Urres
29. Benno Uustal
30. Kalju Vatt
31. Jaanus Vogt
32. Silja Vhi



1979/80..a.
Klassijuhataja: Helgi-Leili Ebrok

1. Viktor Jegorenkov
2. Mati Karindi
3. Kalle Kask
4. Arvi Kelder
5. Maarika Konsa
6. lle Konsa
7. Ilona Kullame
8. Rain Laur
9. lle Leitud
10. Raivo Mehide
11. Jri Mitt
12. Mrt Nabi
13. Olev Paumets
14. Ain Pihlak
15. Priit Reelo
16. Tiit Reelo
17. Kaja Tokman
18. Mirjam Vaserik
19. Monika Viller
20. Arne Virunurm
21. Avo Virunurm
22. Marju Virve


1980/81..a.
Klassijuhataja: Grete Vallime

1. Vilho Arge
2. Ilona Erisalu
3. Bruno Falk
4. Andres Hiieme
5. Aivo Irval
6. Aivar Jrveoja
7. Toomas Karp
8. Viola Kaseniit
9. Marek Kenk
10. Kai Kiiver
11. Ivar Konsa
12. Kaido Koppel
13. Nelja Kozloova
14. Mati Kriisa
15. Reeno Kullam
16. Allan Liblik
17. Lembit Luha
18. Kairi Markova
19. Jana Merimaa
20. Kersti Naur
21. Maie Nigula
22. Hillar Nmme
23. Raini Oja
24. Piia Otto
25. Arne Pilder
26. Sulev Purgats
27. Marju Ristisaar
28. Kaisa Sinitskaja
29. Heimo Soomer
30. Maido Vender
31. Avo Viluoja
32. Arnet Urres


1981/82..a.
Klassijuhataja: Laine Korstnik

1. Marina Altorv
2. Ahto Erisalu
3. Ingar Hints
4. Eduard Jegorenkov
5. Erkki Karja
6. Marje Nurgamaa
7. Ene Nmme
8. Sander Rose
9. Anu Saagen
10. lle Sarap
11. Eve Kesler
12. Eha Konstantinova
13. lle Kruut
14. Veiko Kullerkupp
15. Krista Naur
16. Tarmo Suimets
17. Voldemar Tokman



1982/83..a.
Klassijuhataja: Inna Toovis

1. Mare Alman
2. Ivar Astok
3. Aade Falk
4. Ahti Hints
5. Riina Josepson
6. Kaido Kiik
7. Koido Pille
8. Aldo Kullame
9. Merike Lehismets
10. Peeter Loomgi
11. Alari Lossi
12. Margit Markus
13. Merle Mehide
14. Mati Mtus
15. Margit Paun
16. Maiga Pihelgas
17. Mare Pilder
18. Tiina Piirimaa
19. Kuldar Prname
20. Rene Rehtsalu
21. Marge Suimets
22. Illar Tnurist
23. Tiina Vaatsep



1983/84..a.
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

1. Anne-Ly Kaiva
2. Heli Kaldas
3. lle Kaldas
4. Meelis Karja
5. Jaanus Karu
6. Margus Karu
7. Kaido Kivime
8. Vahur Lihtkivi
9. Aivar Mehide
10. Erkki Mehide
11. Maarja Meldre
12. Helje Murd
13. Luule Mik
14. Ingrid Mttus
15. Merike Neiland
16. Aare Oks
17. Anne Rande
18. Anneli Rehtsalu
19. Mati Sarap
20. Arvo Simm
21. Gerd Simm
22. Urmas Tokman
23. Sille Tnurist
24. Anne Velt
25. Helen Virve


1984/85..a.
Klassijuhataja: Laine Laanemaa

1. Ardi Abel
2. Andres Altorv
3. Andres Arge
4. Meelika Ebrok
5. Alar Josepson
6. Aili Kaseniit
7. Ivi Kasvandik
8. Mehis Kiik
9. Priit Koido
10. Ago Lipp
11. Marika Markus
12. Alar Mr
13. Marek Neem
14. Raul Nmme
15. Signe Paun
16. Tiit Pekk
17. Eha Piibar
18. Jaana Piirimaa
19. Tiiu Pilder
20. Tormis Prits
21. Janika Ristisaar
22. Jana Rose
23. Signe Sallaste
24. Sander Sarap
25. Kristiina Steinfeld
26. Veljo Talas
27. Tiit Tamme
28. Rene Tammik
29. Margus Teelahk
30. Margus Uusmees
31. Tarmo Vahtra


1985/86..a.
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Aivar Borisov
2. Evika Eljas
3. Raimi Eljas
4. Merike Kaiva
5. Helen Kiik
6. Jaanis Kiik
7. Merike Koljat
8. Maie Kronk
9. Peeter Maala
10. Veiko Murd
11. Agu Oks
12. Sven Puunurm
13. Terje Rtel
14. Annika Saar
15. Merle Simm
16. Kristiina Soosalu
17. Katrin Sprengk
18. Saale Voormansik
19. Tauno Vhmar


1986/87..a.
Klassijuhataja: Anne Mehide

1. Anžeelika Aas
2. Viljar Aeg
3. Mehis Astok
4. Gerd Bankier
5. Lauri Hein
6. Klliki Joost
7. Tarvo Kaiva
8. Ave Kasvandik
9. Kaja Kivisaar
10. Siiri Kriisa
11. Sirje Kriisa
12. Margo Liblik
13. Mati Lilliallik
14. lar Lossi
15. Otto Luberg
16. Mait Markus
17. Jaanus Meldre
18. Meelis Mttus
19. Margus Neem
20. Evelina Ojaliiv
21. Maarika Piirimaa
22. Kati Pilder
23. Arno Pllume
24. Jaanus Randlaine
25. Inga Tammik
26. Urmas Teelahk
27. Alvin Valgeme
28. Merle Volmer
29. Merle Vhma


Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee