Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gümnaasiumi õpilaste saavutused 2023/2024 õppeaastal

aegnimi (klass)võistlus, saavutus
20.02.xxxxLia Meribel Pelenen (4)Püssi rahvajooks, I koht
01.02.xxxxLia Meribel Pelenen (4)Ida-Virumaa jooksusari-Narva-Jõesuu Jüriööjooks, 4. koht
26.05.2024Risto Rajasaar (5)TV 10 Olümpiastardi vabariiklik etapp, pallivise, II koht
25.05.2024Saskia Lepalind (2A)VIII lahtised karikavõistlused karates, I koht
24.05.2024Sofia Nikolaeva (4)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Mia-Mirell Mägi (4)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Marcos Leemets (6B)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Karl Mee (6B)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Joel Aaron Reiska (5)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Jennifer Gabriel (4)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Hiie Tepper (6A)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Gleb Andrejev (5)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
24.05.2024Britta Krilovs (4)Ida-Virumaa pesapall 4. -6. kl, II koht
21.05.2024Sofia Nikolaeva (4)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, 4. koht
21.05.2024Silver Kruup (3A)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Silver Evard (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Risto Rajasaar (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Risto Rajasaar (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, pallivise , II koht
21.05.2024Risto Rajasaar (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, kaugushüpe , III koht
21.05.2024Risto Rajasaar (5) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 60m , I koht
21.05.2024Reiko Rajasaar (3B)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Mirell Küngas (3A)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 60m , II koht
21.05.2024Mirell Küngas (3A) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m , II koh
21.05.2024Mauri Värimäe (2B)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Mauri Värimäe (2B)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, pallivise, 6. koht
21.05.2024Mauri Värimäe (2B)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, kaugushüpe, 5. koht
21.05.2024Marelle Küngas (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, 4. koht
21.05.2024Marelle Küngas (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, kaugushüpe , I koht
21.05.2024Ketlin Kender (3A) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m , II koht
21.05.2024Ketlin Kender (3A) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, kaugushüpe , 4. koht
21.05.2024Joel Aaron Reiska (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Joel Aaron Reiska (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, pallivise , I koht
21.05.2024Joel Aaron Reiska (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, kaugushüpe , 5. koht
21.05.2024Joel Aaron Reiska (5) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 60m , 5. koht
21.05.2024Jennifer Gabriel (4)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, 4. koht
21.05.2024Hendrik Kool (3A)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Hendrik Kool (3A)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, pallivise, 5. koht
21.05.2024Hannaliis Juursalu (3B)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 60m , 6. koht
21.05.2024Hannaliis Juursalu (3B) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m , II koh
21.05.2024Gleb Andrejev (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, I koht
21.05.2024Gleb Andrejev (5)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, pallivise , 5. -6. koht
21.05.2024Britta Krilovs (4)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 4. -5. klassi 4x200m, 4. koht
21.05.2024Annika Luberg (3A)Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, pallivise , 5. koht
21.05.2024Annika Luberg (3A) Maakonna 1. -5. kl. kergejõustik, 1. -3. klassi 4x200m , II koh
20.05.2024Marten Toovis (9)Astronoomiaviktoriin Pulsar,
20.05.2024Marten Toovis (9)"Eesti otsib Estronauti" osalemine,
16.05.2024Risto Rajasaar (5)TV-10 olümpiastarti IV etapp, , pallivise, I koht
16.05.2024Risto Rajasaar (5)TV-10 olümpiastarti IV etapp, , kettaheide, I koht
16.05.2024Marelle Küngas (5)TV-10 olümpiastarti IV etapp, 600m jooks, II koht
16.05.2024Hiie Tepper (6A)TV-10 olümpiastarti IV etapp, 600m jooks, III koht
08.05.2024Mirell Küngas (3A)Muinasjutu kirjutamise võistlus, Kolme parema hulgas töö
08.05.2024Ketlin Kender (3A)Muinasjutu kirjutamise võistlus, Kolme parema hulgas töö
07.05.2024Sofia Yatsunyk (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, 100 jooks, 5. koht
07.05.2024Rustam Prohhorenko (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, kuulitõuge, 4. koht
07.05.2024Marko Tarassov (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, kuulitõuge, II koht
07.05.2024Marko Tarassov (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, , kaugushüpe, I koht
07.05.2024Märten Merirand (7)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, pallivise, III koht
07.05.2024Märten Merirand (7)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, kõrgushüpe, I koht
07.05.2024Märten Merirand (7)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, , kaugushüpe , III koht
07.05.2024Karl Mee (6B)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, pallivise, 6. koht
07.05.2024Johanna Koppel (7)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, kõrgushüpe, 4. koht
07.05.2024Hiie Tepper (6A)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, 600 jooks , III koht
07.05.2024Hiie Tepper (6A)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, 100 jooks , III koht
07.05.2024Hiie Tepper (6A)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, , kaugushüpe , 4. koht
07.05.2024Hendrik Rego (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, kuulitõuge, I koht
07.05.2024Hendrik Rego (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, kõrgushüpe, II koht
07.05.2024Hendrik Rego (9)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, , kaugushüpe, 6. koht
07.05.2024Artur Sepp (7)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, 800m jooks, III koht
07.05.2024Artur Sepp (7)Maakonna 6. -12. kl kergejõustik, , kaugushüpe , 5. koht
24.04.2024Saskia Lepalind (2A)Maakondlik algklasside emakeeleopõmpiaad, 4. koht
24.04.2024Markus Unuks (2A)Känguru matemaatikavõistlus, väga suurepärane tulemus
20.04.2024Leonard Pentel (G10)Maakondlik inglise keele olümpiaad, II koht
17.04.2024Mirell Küngas (3A)Toila Gümnaasiumi lauluvõistlus 1. -3. kl vanuserühm, 3. koht
17.04.2024Marelle Küngas (5)Toila Gümnaasiumi lauluvõistlus 4. -5. kl vanuserühm, 1. koht
17.04.2024Kärt Reiska (3B)Toila Gümnaasiumi lauluvõistlus 1. -3. kl vanuserühm, 2. koht
17.04.2024Henri Tõnu Sillamets (9)AÕA lõppmäng, II koht
17.04.2024Häli Tepper (6A)Toila Gümnaasiumi lauluvõistlus 6. -9. kl vanuserühm, 1. koht
17.04.2024Gregor Männi (9)AÕA lõppmäng, II koht
17.04.2024Emilia Allikas (1)Toila Gümnaasiumi lauluvõistlus 1. -3. kl vanuserühm, 1. koht
17.04.2024Britta Krilovs (4)Toila Gümnaasiumi lauluvõistlus 4. -5. kl vanuserühm, 2. koht ja publiku lemmik
17.04.2024Anni Triin Salvan (9)AÕA lõppmäng, II koht
17.04.2024Adele Põdra (9)AÕA lõppmäng, II koht
13.04.2024Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused, PU-14, kuulitõuge, I koht
13.04.2024Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused, PU-14 teivashüpe, I koht
13.04.2024Reiko Rajasaar (3B)Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused, PU-12 300m jooks, II koht
13.04.2024Leonard Pentel (G10)Inglise keele olümpiaad Kiviõlis, 1. koht
13.04.2024Georg Markov (G12)Vabariiklik ajaloo olümpiaad, 76 punkti sajast
09.04.2024Rodion Kremenevski (3A)Maakondlik algklasside matemaatika olümpiaad , 3. koht individuaalses arvestuses
03.04.2024Matvei Žiltsov (6A)Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss, II koht
03.04.2024Hiie Tepper (6A)Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss, III koht
03.04.2024Häli Tepper (6A)Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss, tänukiri
02.04.2024Aaron Krilovs (6A)Saksakeelne etluskonkurss Luule+ kunst luulekohvik, diplom
30.03.2024Martin Nemiro (6A)Kohtla-Järve linna lahtised MV ujumises. 400m vaba, III koht
30.03.2024Martin Nemiro (6A)Kohtla-Järve linna lahtised MV ujumises. 100m vaba, II koht
30.03.2024Martin Nemiro (6A)Kohtla-Järve linna lahtised MV ujumises, 100m rinnuli, I koht
28.03.2024Rainis Liiva (7)Ida-Virumaa 3×3 6. -7. kl poistele, 1. koht
28.03.2024Oliver Toovis (7)Ida-Virumaa 3×3 6. -7. kl poistele, 4. koht
28.03.2024Märten Merirand (7)Ida-Virumaa 3×3 6. -7. kl poistele, 1. koht
28.03.2024Artur Sepp (7)Ida-Virumaa 3×3 6. -7. kl poistele, 1. koht
28.03.2024Aaron Krilovs (6A)Ida-Virumaa 3×3 6. -7. kl poistele, 4. koht
24.03.2024Marten Aluoja (8)Matemaatikavõistlus Känguru, väga hea tulemus (73p)
23.03.2024Georg Markov (G12)Maakondlik ajaloo olümpiaad, I koht
21.03.2024Renek Mattias Tomingas (G12)Matemaatikavõistlus "Känguru", Hea tulemus
21.03.2024Annika Luberg (3A)Känguru , Oma kooli kolmandate klasside parim tulemus
20.03.2024Robin Neem (8)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Rasmus Aps (7)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Rainis Liiva (7)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Merily Arus (G12)AÕA 2023-2024 õa, Kokkuvõttes IV koht
20.03.2024Merily Arus (G12)AÕA 2023-2024 õa, Kokkuvõttes IV koht
20.03.2024Meribel Piirson (8)AÕA, VIII koht
20.03.2024Marten Aluoja (8)AÕA, VIII koht
20.03.2024Marko Tarassov (9)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Märten Merirand (7)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Loore Mari Salvan (8)AÕA, VIII koht
20.03.2024Liis Mariin Rooden (G12)AÕA 2023-2024 õa, Kokkuvõttes IV koht
20.03.2024Kristofer Virkus (8)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Helis Juursalu (G12)AÕA 2023-2024 õa, Kokkuvõttes IV koht
20.03.2024Georg Markov (G12)AÕA 2023-2024 õa, Kokkuvõttes IV koht
20.03.2024Artur Sepp (7)maakonna 8. -9. kl. korvpalli MV, II koht
20.03.2024Anette Tint (8)AÕA, VIII koht
18.03.2024Pärl Elsbeth Rattasepp (4)Ida-Virumaa koolide 4. klasside muusikateooria viktoriin, 3. koht
18.03.2024Jennifer Gabriel (4)Ida-Virumaa koolide 4. klasside muusikateooria viktoriin, 2. koht
18.03.2024Britta Krilovs (4)Ida-Virumaa koolide 4. klasside muusikateooria viktoriin, 3. koht
18.03.2024Armin Aun (4)Ida-Virumaa koolide 4. klasside muusikateooria viktoriin, 2. koht
17.03.2024Sigrit Lepalind (7)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele , 4. koht
17.03.2024Lisann Sööt (7)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele võrkpallis, III koht
17.03.2024Laura-Lisette Mägi (7)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele , 4. koht
17.03.2024Kateriine Rego (7)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele võrkpallis, III koht
17.03.2024Johanna Koppel (7)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele võrkpallis, III koht
17.03.2024Eva Kirillova (9)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele võrkpallis, III koht
17.03.2024Carmen Sass (7)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele võrkpallis, III koht
17.03.2024Anette Tint (8)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele võrkpallis, III koht
17.03.2024Adele Põdra (9)Ida-Virumaa meistrivõistlustel harrastajatele , 4. koht
15.03.2024Aaron Krilovs (6A)Üleriigiline võistulugemine Hansenist Tammsaareni , II koht
14.03.2024Jennifer Gabriel (4)Matemaatikavõistlus Känguru, väga hea tulemus (66p)
13.03.2024Karl Mee (6B)TV-10 olümpiastarti III etapp, kuulitõuge, II koht
13.03.2024Karl Mee (6B)TV-10 olümpiastarti III etapp, kõrgushüpe, 5. koht
13.03.2024Gleb Andrejev (5)TV-10 olümpiastarti III etapp, kuulitõuge, III koht
13.03.2024Gleb Andrejev (5)TV-10 olümpiastarti III etapp, kaugushüpe, 4. koht
10.03.2024Astrid Kohtring (G12)Üleriigilise muusikaolümüiaadi Ida-Virumaa eelvoor, gümnaasiumiaste, 2. koht
14.02.2024Merily Arus (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed
14.02.2024Merily Arus (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed
14.02.2024Marten Toovis (9)AÕA, III koht
14.02.2024Marta Paalo (9)AÕA, III koht
14.02.2024Liis Mariin Rooden (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed
14.02.2024Laura Palmi (9)AÕA, III koht
14.02.2024Helis Juursalu (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed
14.02.2024Georg Markov (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 5. mäng, Väga hea IV koht, sest punktivahed eelmistega üliväiksed
14.02.2024Adele Põdra (9)AÕA, III koht
10.02.2024Gleb Andrejev (5)TV 10 Olümpiastarti III etapp, kuulitõuge, III koht
09.02.2024Sofia Yatsunyk (9)Füüsikaolümpiaad,
07.02.2024Loore Mari Salvan (8)Keemiolümpiaad,
07.02.2024Anette Tint (8)Keemiolümpiaad,
27.01.2024Kärt Reiska (3B)ETV lauluvõistluse "Tähtede lava 2024" Ida-Virumaa eelvoor 8. -10. a vanuserühm, ¸ürii eripreemia
27.01.2024Carmen Sass (7)ETV lauluvõistluse "Tähtede lava 2024" Ida-Virumaa eelvoor 11. -13. a vanuserühm, ¸ürii eripreemia
19.01.2024Renek Mattias Tomingas (G12)Bioloogiaolümpiaad,
17.01.2024Risto Rajasaar (5)TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, III koht
17.01.2024Risto Rajasaar (5)TV-10 olümpiastarti II etapp, teivashüpe, I koht
17.01.2024Merily Arus (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht
17.01.2024Marelle Küngas (5)TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, III koht
17.01.2024Liis Mariin Rooden (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht
17.01.2024Hiie Tepper (6A)TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, III koht
17.01.2024Helis Juursalu (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht
17.01.2024Häli Tepper (6A)TV-10 olümpiastarti II etapp, teivashüpe, I koht
17.01.2024Häli Tepper (6A)TV-10 olümpiastarti II etapp, 50m tõkkejooks, II koht
17.01.2024Georg Markov (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia IV mäng, II koht
.2023Henri Tõnu Sillamets (9)Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht
.2023Henri Tõnu Sillamets (9)AÕA, II/III koht
.2023Henri Tõnu Sillamets (9)AÕA, II koht
.2023Gregor Männi (9)Maakonna pendelteatejooks, I koht
.2023Gregor Männi (9)AÕA, II/III koht
.2023Gregor Männi (9)AÕA, II koht
.2023Anni Triin Salvan (9)Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht
.2023Anni Triin Salvan (9)AÕA, II koht
.2023Adele Põdra (9)AÕA, II/III koht
.2023Adele Põdra (9)AÕA, II koht
28.12.2023Risto Rajasaar (5)sulgpall Sulelised-III etapp, II koht
16.12.2023Häli Tepper (6A)XXXVII Jõhvi Hüppajate päeva TU-14, teivashüpe, III koht
16.12.2023Häli Tepper (6A)XXXVII Jõhvi Hüppajate päev, TU-14 kõrgushüpe, I koht
15.12.2023Risto Rajasaar (5)XXXVII Jõhvi hüppajate päev, PU-14-kaugushüpe, II koht
15.12.2023Risto Rajasaar (5)XXXVII Jõhvi hüppajate päev, PU-14- kõrgushüpe, II koht
09.12.2023Martin Nemiro (6A)Wiru Swim Cup 50m Butterfly, III KOHT
09.12.2023Martin Nemiro (6A)Wiru Swim Cup 50m Butterfly, III KOHT
09.12.2023Martin Nemiro (6A)Wiru Swim Cup 50m Breaststroke, II KOHT
09.12.2023Martin Nemiro (6A)Wiru Swim Cup 50m Breaststroke, II KOHT
09.12.2023Häli Tepper (6A)KJK Atleetika lahtise kergejõustiku jõuluvõistlus. 5-võistlus, III koht
08.12.2023Martin Nemiro (6A)Wiru Swim Cup 100m Breaststroke, III KOHT
06.12.2023Marten Toovis (9)Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht
06.12.2023Henri Tõnu Sillamets (9)Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht
06.12.2023Anni Triin Salvan (9)Arukate Õpilaste Akadeemia 3. mäng, III koht
02.12.2023Trevor Allan Tomband (2A)Tart jõuluturniir judos, I koht
28.11.2023Triinu Eleanor Mölder (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
28.11.2023Mia-Mirell Mägi (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
28.11.2023Lilia Gruzdneva (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
28.11.2023Laura Mehide (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
28.11.2023Keiti Eiert (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
28.11.2023Jennifer Gabriel (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
28.11.2023Britta Krilovs (4)ANM 4. -5. kl "Dumle" rahvastepall, I koht
22.11.2023Sofia Gruzdneva (2B)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Risto Rajasaar (5)TV-10 olümpiastarti I etapp, kõrgushüpe, I koht
22.11.2023Luise Peetsalu (2B)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Luisa Mehide (2A)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Loora Mihhailova (2A)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Ksenia Aleshina (2B)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Hiie Tepper (6A)TV-10 olümpiastarti I etapp, 50m jooks, III koht
22.11.2023Hannaliis Juursalu (3B)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Gleb Andrejev (5)TV-10 olümpiastarti I etapp, 50m jooks, III koht
22.11.2023Eva Jette Gabriel (2A)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
22.11.2023Annika Luberg (3A)"Dumle" rahvastepall 1. -3. klass, III koht
17.11.2023Sigrit Lepalind (7)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Sigrit Lepalind (7)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Oliver Toovis (7)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Oliver Toovis (7)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Meribel Piirson (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Meribel Piirson (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Marten Aluoja (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Marten Aluoja (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Loore Mari Salvan (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Loore Mari Salvan (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Laura-Lisette Mägi (7)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Laura-Lisette Mägi (7)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Aleksander Aia (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Aleksander Aia (8)Loodusteaduste olümpiaad,
17.11.2023Aaron Krilovs (6A)Maakondlik mereteemaline etluskonkurss, III koht
15.11.2023Marten Toovis (9)AÕA, II/III koht
15.11.2023Henri Tõnu Sillamets (9)AÕA, II/III koht
15.11.2023Gregor Männi (9)AÕA, II/III koht
15.11.2023Adele Põdra (9)AÕA, II/III koht
04.11.2023Saskia Lepalind (2A)XiX rahvusvaheline turniir karates, I koht
14.10.2023Trevor Allan Tomband (2A)Zen sügisturniir judos, I koht
14.10.2023Trevor Allan Tomband (2A)Zen sügisturniir judos , III koht
14.10.2023Risto Rajasaar (5)sulgpalli paaristurniiril Rakvere Rabak, II koht
12.10.2023Vitali Vassiljev (G11)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Vitali Vassiljev (G11)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
12.10.2023Silver Kruup (3A)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Silver Kruup (3A)Maakonna jooksukrossi MV, 6. koht
12.10.2023Silver Evard (5)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Sigrit Lepalind (7)Maakonna jooksukrossi MV, 4. koht
12.10.2023Risto Rajasaar (5)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Renek Mattias Tomingas (G12)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Renek Mattias Tomingas (G12)Maakonna jooksukrossi MV, 4. koht
12.10.2023Ravel Leisalu (G12)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Ravel Leisalu (G12)Maakonna jooksukrossi MV, II koht
12.10.2023Miron Andrejev (2B)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Mirell Küngas (3A)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Mirell Küngas (3A)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
12.10.2023Marko Tarassov (9)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Marelle Küngas (5)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Märten Merirand (7)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Märten Merirand (7)Maakonna jooksukrossi MV, I koht
12.10.2023Lia Meribel Pelenen (4)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Lia Meribel Pelenen (4)Maakonna jooksukrossi MV, I koht
12.10.2023Ketlin Kender (3A)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Ketlin Kender (3A)Maakonna jooksukrossi MV, II koht
12.10.2023Jan Radnar Tomingas (G10)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Jan Radnar Tomingas (G10)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
12.10.2023Hiie Tepper (6A)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Henri Tõnu Sillamets (9)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Henri Tõnu Sillamets (9)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
12.10.2023Hanna-Maria Peetsalu (G10)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Hanna-Maria Peetsalu (G10)Maakonna jooksukrossi MV, II koht
12.10.2023Häli Tepper (6A)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Greta Klaasmägi (6A)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Greta Klaasmägi (6A)Maakonna jooksukrossi MV, III koht
12.10.2023Gregor Männi (9)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Gleb Andrejev (5)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Erik Küttis (G12)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Erik Küttis (G12)Maakonna jooksukrossi MV, 6. koht
12.10.2023Carmen Sass (7)Maakonna jooksukrossi MV, II koht
12.10.2023Carmen Mägi (G11)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Carmen Mägi (G11)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Carmen Mägi (G11)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
12.10.2023Britta Krilovs (4)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Britta Eliise Astok (G10)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Britta Eliise Astok (G10)Maakonna jooksukrossi MV, III koht
12.10.2023Artur Sepp (7)Maakonna pendelteatejooks, I koht
12.10.2023Artur Sepp (7)Maakonna jooksukrossi MV, 4. koht
12.10.2023Anette Tint (8)Maakonna pendelteatejooks , III koht
12.10.2023Anette Tint (8)Maakonna jooksukrossi MV, II koht
11.10.2023Merily Arus (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht
11.10.2023Liis Mariin Rooden (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht
11.10.2023Henri Tõnu Sillamets (9)AÕA, II koht
11.10.2023Helis Juursalu (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht
11.10.2023Gregor Männi (9)AÕA, II koht
11.10.2023Georg Markov (G12)Arukate Õpilaste Akadeemia 1. mäng, 1. koht
11.10.2023Anni Triin Salvan (9)AÕA, II koht
11.10.2023Adele Põdra (9)AÕA, II koht
21.09.2023Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, kettaheide, II koht
21.09.2023Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, odavise, II koht
21.09.2023Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, kuulitõuge , II koht
21.09.2023Hiie Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, kuulitõuge, III koht
21.09.2023Hiie Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, 800m jooks, I koht
21.09.2023Häli Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, odavise, III koht
21.09.2023Häli Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, Kõrgushüpe, I koht
21.09.2023Häli Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte kergejõustiku MV, 100m, II koht
17.09.2023Risto Rajasaar (5)City Clinics paarismängu turniir sulgpallis, III koht
15.09.2023Risto Rajasaar (5) Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, odavise, I koht
15.09.2023Risto Rajasaar (5) Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, kuulitõuge, III koht
15.09.2023Risto Rajasaar (5) Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, kettahede, III koht
13.09.2023Häli Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, odavise, III koht
13.09.2023Häli Tepper (6A)Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 3. etapp, kuulitõuge, III koht
09.08.2023Lia Meribel Pelenen (4)Ida-Virumaa jooksusari-Toila rahvajooks, II koht
09.02.2023Lia Meribel Pelenen (4)Ida-Virumaa jooksusari--Jõhvi rahvajooks, 6. koht
21.05Mauri Värimäe (2B)Kergejõustiku võistlus, I koht
28.03.2024..Rasmus Aps (7)Ida-Virumaa 3×3 6. -7. kl poistele, 4. koht
0..Risto Rajasaar (5)Ida-Virumaa rattaõhtu 2023 sari, P12 vanusklassis, II koht
0..Reiko Rajasaar (3B)Ida-Virumaa rattaõhtu 2023 sari, P10 vanusklassis, 4. koht
0..Mauri Värimäe (2B)Vendade Liivide etluskonkurss, ? koht
0..Marelle Küngas (5)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
0..Hiie Tepper (6A)Maakonna jooksukrossi MV, III koht
0..Helena Endla Peepmaa (2B)Känguru, 68 punkti
0..Häli Tepper (6A)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
0..Emma Altmäe (2B)Maakondlik Eesti keele olümpiaad algklassidele, I koht
0..Damir Salmin (2B)Känguru, 65 punkti
0..Artjom Judin (2B)Vendade Liivide etluskonkurss, ? koht
0..Aaron Krilovs (6A)Maakonna jooksukrossi MV, 5. koht
0.. (Eesnimi Perenimi),
0.. (Eesnimi Perenimi),
0.. (Eesnimi Perenimi),
Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee