pilaspiletitest

Toila Gmnaasium kasutab htse standardiga plastikust Eesti pilaspiletit, mis on meldud Eestimaa eri paigus pilasstaatuse tendamiseks ning soodustuste saamiseks (nt histransport).

Eesti pilaspiletit ja rahvusvahelist ISIC pilaspiletit saab taotleda lapsevanem vi pilane (alates 14. eluaastast) lehekljelt eduid.ee.

Ssteemi tuleb siseneda oma ID-kaardi vi internetipanga abil. Tpsemad juhised leiate eduid.ee/faq vi jrgnevast pdf failist

Kaardile on vaja lisada ka passipildiformaadis digifoto. Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema vrviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, hetooniline ning kontrastne no ja juuste vrviga. Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat, peab olema JPG-formaadis, mtmetega vhemalt 307 x 372 pikslit.

Foto vib saada ka kodanikuportaalist (sama pilt, mis on ID-kaardil).

Kui foto vi pilaspileti taotleja andmed ei vasta tingimustele, lkatakse taotlus tagasi. Kui teil ei ole kodus sellist digifotot, vite prduda kooli huvijuhi poole ja me teeme foto koolis.

pilaspiletit saab tellida kahte tpi - Eesti pilaspilet (kiibita) ja rahvusvaheline ISIC pilaspilet (kiibiga). Kui tellite Eesti pilaspileti (kiibita), siis maksab selle eest Toila Gmnaasium.

pilaspileti kaotamise korral on korduspileti vljastamine alati tasuline, maksab selle taotleja (lapsevanem vi pilane).

Tellitud pilaspiletid saab ktte kooli kantseleist. Vastavalt kehtivale korrale (haridus- ja teadusministri 13.08.2010 mrus nr 42 "pilaspileti vljaandmise kord ja pilaspileti vorm") tuleb kehtiv vana pilet tagastada.