Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Vilistlased


I lend (1961.a.)
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Aili Hiieme
2. Ants Kippar
3. Udo Meriste
4. Maret Metskla
5. Reet Randlane


II lend (1962.a.)
Klassijuhataja: Helgi Hein

1. Elle Aluoja
2. Helle Hein
3. Rein Koido
4. Mare Kullamaa
5. Tiiu Mutvei
6. Anne Mgar
7. Helvi Mnd
8. Mari Mnni
9. Anne Niilu
10. Aino Pro
11. Sirje Reino
12. Olli Rbin
13. Toomas Saar
14. Tnis Saar
15. Jaanus Sivi
16. Valter Tender
17. Kalju Tnurist
18. Lembit Veerberk

III lend (1963.a.)
Klassijuhataja: Ivo Karjus

1. Tiina Ernest
2. Mati Kippar
3. Rein Loide
4. Kreete Markus
5. Jaan Meriste
6. Mati Mekuusk
7. Mall Sarap
8. Tiiu Seestrand
9. Raivo Simm
10. Leete Tartlan
11. Vino Toost
12. Evi leoja



IV lend (1964.a.)
Klassijuhataja: Veera olpo

1. Malle Kivilo
2. Jaak Koido
3. Liia Kubja
4. Villi Kubja
5. Maret Moosel
6. Irene Murutalu
7. Naimi Okuneva
8. Viiu Otto
9. Virve Sahar
10. Jri Saksladu
11. Elle Sass
12. Vello Sillamaa
13. Maie Vaik
14. Lea Vodja




V lend (1965.a.)
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Evi Aluoja
2. Mia Jeveer
3. Veera Kask
4. Aksel Kirikme
5. Tnu Murd
6. Tiit Mekuusk
7. Maie Niilu
8. Elve Pihlak
9. Maie Saagen
10. Tiiu Tartlan
11. Aino leoja (HM)


VI lend (1966.a.)
Klassijuhataja: Ella Pokkinen

1. Endel-Alfred Arge
2. Heidi Eljas
3. Kalev Kaljus
4. Ain Karu
5. Elle Kivioja
6. Krista Knik
7. Sirje Lehesaar
8. Einar Otto
9. Aivo Rande
10. Heljo Sivi
11. Lilia Stenari
12. Leelo Tartlan
13. Talvi Truupld



VII lend (1988.a.)
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

1. Meelika Ebrok
2. Alar Josepson
3. Aili Kaseniit
4. Mehis Kiik
5. Priit Koido
6. Marika Markus
7. Alar Mr
8. Marek Neem
9. Signe Paun
10. Tiit Pekk(KM)
11. Eha Piibar
12. Tormis Prits
13. Janika Ristisaar
14. Signe Sallaste
15. Sander Sarap
16. Kristiina Steinfeld
17. Veljo Talas
18. Rene Tammik
19. Margus Teelahk
20. Margus Uusmees
21. Lilian Uustalu
22. Tarmo Vahtra (HM)


VIII lend (1989.a.)
Klassijuhataja: Laivi Voormansik

1. Evika Eljas (HM)
2. Raimi Eljas
3. Helen Kiik
4. Merike Koljat
5. Ago Lipp
6. Peeter Maala
7. Merle Simm
8. Kristiina Soosalu
9. Katrin Sprengk (KM)
10. Terje Rtel
11. Saale Voormansik (HM)


IX lend (1990.a.)
Klassijuhataja: Anne Mehide

1. Anželika Aas
2. Mehis Astok
3. Gert Bankier
4. Lauri Hein
5. Klliki Joost
6. Ave Kasvandik
7. Tnu Lappmaa
8. Margo Liblik
9. Mati Lilliallik
10. lar Lossi
11. Otto Luberg
12. Jaanus Meldre
13. Margus Neem
14. Evelina Ojaliiv
15. Inga Pilder
16. Kati Pilder
17. Arno Pllume
18. Urmas Teelahk
19. Merle Vhma
20. Kersti Raja



X lend (1991.a.)
Klassijuhataja: Anneki Teelahk

1. Raivo Ilmsalu
2. Kirsti Karp
3. Kristina Karu
4. Kirsika Loik
5. Kalmer Markov
6. Katrin Niine
7. Anu Otto
8. Tnu Pekk(KM)
9. Eve Puunurm
10. Juta Raatma (HM)
11. Kristel Saar
12. Tiit Salvan
13. Robert Sprengk
14. Merle Uustalu
15. Enno Veereste


XI lend (1992.a.)
Klassijuhataja: Maarika Raja

1. Kristi Kivestu
2. Anne-Ly Loide
3. Maris Paumets
4. Silver Peepmaa
5. Peeter Pokkinen
6. Merle Rajasaar
7. Merike Rjabova
8. Alide Zvorovski
9. Klli Toome
10. Margit Toovis (KM)
11. Anu Vahtra (HM)
12. Age Vrv (KM)





XII lend (1993.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

1. Riina Eensalu
2. Evelin Kruus
3. Silja Krbo
4. Jri Raatma
5. Meeli Rjabova
6. Piret Sprengk
7. Henrik Truupld
8. Tiina Truupld
9. Helen Valk
10. Kadrin Veersalu
11. Klli Vhmar



XIII lend (1994.a.)
Klassijuhataja: Ib Lamp

1. Ave Jrveots
2. Ervin Kttis
3. Merle Liblik
4. Kristi Noorhani
5. Liia Pilder
6. Anu Press
7. Helen Pruunes(HM)
8. Mati Pllume
9. Ermo Reiska
10. Alo Saluveer
11. Veiko Talas
12. Janek Tarto
13. Martin Toovis
14. Tnis Tuuder
15. Marek Unt



XIV lend (1995.a.)
Klassijuhataja: Helgi Hein

1. Katre-Liis Eljas
2. Raili Ilmsalu
3. Alar Ilves
4. Margus Jger
5. Regina Jrg
6. Raigo Lille
7. Merike Merimaa
8. Jane Mnd
9. Karmen Onton
10. Marko Pojo
11. Olga Pokkinen
12. Sigrid Pro
13. Veronica Ridal
14. Mare Rooden
15. Diana Sander
16. Raigo Seier
17. Arno Tarto
18. Allan Trankmann
19. Timo Tupp



XV lend (1996.a.)
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

1. Silver Aluoja
2. Maria Gabriel
3. Gert Iro
4. Angeelika Jrg
5. Kerly Jrg
6. Rene Jrveots
7. Helena Kivestu
8. Kristi Makke
9. Mikk Mehide
10. Sirle Matt
11. Jaana Reintam
12. Ruth Ruusme
13. Tarvo Rbin
14. Kert Uustalu
15. Merike Teelahk
16. Katrin Tuuder
17. Teve Vahtla
18. Janek Valge
19. Virge Vestel
20. Roger Vinni
21. Aivi Vrv




XVI lend (1997.a.)
Klassijuhataja: Signe Ilmjrv

1. Eva Adamson
2. Kairi Ilmsalu
3. Kristel Je
4. Helis Karp
5. Erika Laineme
6. Janno Mnd
7. Aigar Nurgamaa
8. Ruth Pilder
9. Mari-Liis Puss
10. Eve Reiska
11. Sirli Steinfeld
12. Viktor Tammik



XVII lend (1998.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

1. Erle Hallik
2. Janno Juusu
3. Kaire Jger
4. Lauri Lo
5. Kert Niisuke
6. Gerli Paumets
7. Katre Peets
8. Helena Pikkor
9. Mait Pokkinen
10. TarmoPruunes
11. Peter Schmidt
12. Magnus Unt



XVIII lend (1999.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

1. Silja Aluoja
2. Toomas Burm
3. Elo Evard
4. Rene Iro
5. Arvo Juhkov
6. Kerstin Kesler
7. Ivan Kirmel
8. Ringo Krilovs
9. Helina Mnd
10. Krista Mnni
11. Karis Niisuke
12. Kristjan Paumer
13. Maria Pilder
14. Piret Pokkinen
15. Priit Pro
16. Kristel Rajasaar
17. Urmas Randlaine
18. Ursula Randlaine
19. Siim Simm
20. Kristjan Soomets
21. Lea Steinfeld
22. Annika Summel
23. Virgo Talas
24. Maarja Uustal
25. Mirjam Vallas(KM)
26. Marko Vuks
27. Merke ri
28. Kaspar Lamp



XIX lend (2000.a.)
Klassijuhataja: lo Lind

1. Allan Adamson
2. Roger Erikson
3. Runo Iro
4. Merje Kelder
5. Pille Kukkur
6. Raili Lille
7. Aide Mllerson
8. Karel Niine
9. Ktlin Onton
10. Triin Paumer
11. Margus Randme
12. Sirle Vestel

XX lend (2001.a.)
Klassijuhataja: Maarika Raja

1. Peter Burm
2. Oliver Erikson
3. Andres Juursalu
4. Indrek Kaarlp
5. Kadri Kaarlp
6. Kristo Kaldra
7. Jane Kaljus
8. Mirjam Mgar
9. Kairit Neiland
10. Madis Paalo
11. Inga Paas
12. Vahur Peepmaa
13. Mark Ridal
14. Antti Eensalu
15. Natalja Zinovjeva
16. Kerlin Tamme
17. Madis Tuuder
18. Piret Uustal
19. Heigo Vahtra
20. Vaiko Vallas
21. Reelika Vinni

XXI lend (2002.a.)
Klassijuhataja: Maie Marks

1. Anneli Arge
2. Pille Juhkov
3. Reimo Juursalu
4. Merili Laur
5. Mehis Luus
6. Janno Meldre
7. Ester Nmme
8. Robert Ohak
9. Marilin Ojasaar
10. Ktlin Pihlak
11. Merili Pvvat
12. Taimi Zahharova
13. Elen Valge

XXII lend (2003.a.)
Klassijuhataja: Laine Laanemaa

1. Martin Aadume
2. Janne Hallik
3. Kristina Karu(HM)
4. Sander Konstantinov
5. Kttis Ivari
6. Mihkel Laur
7. Heikko Lipp
8. Inkeri Mutvei
9. Anneli Maasik
10. Mihkel Paalo
11. Maili Prnaste
12. Jane Randlo
13. Angelika Sarap
14. Ragnar Schmidt
15. Taavi Selder
16. Rainer Selli
17. Esko Tnisson
18. Kirsti Varinurm
19. Kristi Varinurm
20. Meelis Vitkin


XXIII lend (2004.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

Siiri Aluoja(KM)
Iris Arge
Andres Aul
Mari Eek(HM)
Merle Ilves(HM)
Evelina Klaots
Kairi Lait
Anu Loide
Maarit Loide
Eha Merirand
Kristel Neiland
Liis Niine(HM)
Karis Paumets
Veiko Simm
Siim Tuisk
Marilis Tulit(KM)
Priit The
Riho Unt
Marek Vinni


XXIV lend (2005.a.)
Klassijuhataja: Signe Ilmjrv

Krista Allikme(HM)
Alar East
Tarvo Kelder
Elar Kuusk
Kaspar Knik
Merit Loide(HM)
Tanel Loide
Mario Meldre
Egle Moones
Tanel Selder
Kenno Sirel
Sirli Teaste
Taavi Toos
Eduard Trupld
Ave Uustal
Kristiina Uustal
Martin Viljak


XXV lend (2006.a.)
Klassijuhataja: Stella Msler

Indrek Aul
Artur Gabriel
Mirle Iro(KM)
Janar Kaljus
Martin Kirsimaa
Nelli Laur
Mariliis Leitud
Timo Lepsalu
Merilin Marks
Madis Mets
Evelyn Msler
Anneliis Nurm
Rauno Rihter


XXVI lend (2007.a.)
Klassijuhataja: Laine Kreegimets

Jaanus Edala
Ireen Kelder
Talivald Kupts
Kalev Lait
Robert Laur
Madli Liiv
Marit Mealu
Merilin Neiland (HM)
Regina Ohak (HM)
Berit Paun
Anu Purgats
Aimar Rannula
Deeli Sirel
Margit Timofejeva


XXVII lend (2008.a.)
Klassijuhataja: Maire Aul

Anti Alman
Aleksei Detotšenko
Merle Harjo
Riina Kukkur
Kllike Kullerkupp
Kaili Krid
Klli Laur
Kadi Lehismets
Liina Lepsalu
Kaupo Liiv
Marjaana Loide
Maiken Luud
Georgi Nedelko
Relika Parkman
Hendrik-Ulvar Peets
Tanel Pilsas
Kaido Pungas
Triin Rajasaar
Liina Rand
Helen Schmidt
Signe Seli
Daisi Silm (HM)
Kadi Simm
Anneli Teelahk (KM)
Piret Unt


XXVIII lend (2009.a.)
Klassijuhataja: Evi Kukkur

Kristina Aav
Asko Abel
Taavi Ilmjrv (KM)
Martin Kaarma
Mario Karro
Kert Kesler
Maie Kiik
Liis Kullame
Andres Laur
Laura Mr
Reelika Niinep
Kerttu Paumets
Ktlin Pro
Raili Rihter
Inna Savenkova (HM)
Kairi Schmidt
Kaile Selli
Ilja Tverdov
Marius Unt
Toomas Vlja


XXIX lend (2010.a.)
Klassijuhataja: Kristi Goldberg

Anne-Liis Alman (HM)
Heiki Arge
Peep Belbaum
Indrek Edala
Martin Iro
Kaisa Karindi
Vahur Koort
Kristen Kriisa
Andra Kronk
Kelli Kuligina
Andrus Lehismets
Meeri Mehide
Keith Mutvei
Kettel Nabi
Ktlin Nabi
Ljubov Oja (KM)
Ilja Pettai
Ardo Pinna
Liis Porkman
Taavi Purgats
Kristina Reinmets
Kristel Reino
Agne Seli (HM)
Gerttu Simm (KM)
Triinu Simm
Pirgit Soomer
Eva-Liisa Suurpuu (HM)
Aap Tepper
Tiina Unt
Hanna Villberg


XXX lend (2011.a.)
Klassijuhataja: Signe Ilmjrv

Eneli Arge
Maia Arge (KM)
Imre Avik
Eleri Birk
Mariell Juursalu
Kde Kangur
Aleksander Korikov
Johannes Kuslap
Kadi Kuusk
Anne-Liia Maido
Anneli Marks
Kristel Oja
Harri Oks
Indrek Peet
Birgit Pung (HM)
Kaur Pungas
Riho Ranname
Riho Saponenko
Tanel Seli
Janely Sohranitš
Karl Viimsalu


XXXI lend (2012.a.)
Klassijuhataja: Maie Marks

Viljar Andrejev (HM)
Martin Aul
Mare Ferschel
Liina Kaev
Mario Kirsimaa
Rebeka Kukk
Sten Kunts
Karet Luik
Laura Maala
Merke Mehide (KM)
Kristen Milk
Taivo Piik
Kelly Porkman
Anna Pospelova
Jalmar Joosep Saar
Karl St
Mikk Teelahk
Nele Teelahk (KM)
Valdo Tohver
Pille-Riin Trei
Mikk Vhma


XXXII lend (2013.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

Sander Aul
Mark Guovski
Jonas Kuslap
Hendrik Peet
Renna Saponenko
Liisu Simm
Raido Taela


XXXIII lend (2014.a.)
Klassijuhataja: Avar Pentel

Aira Ferschel (HM)
Kaarel Koppel
Kevin Oja
Tnis Park
Ragnar Prname
Leonid Rssenkov (HM)
Sandra Schmidt
Keiu Simm (KM)
Maarja Soomer
Kristjan Vene


XXXIV lend (2015.a.)
Klassijuhataja: Katrin Pentel

Anti Jalonen
Inge Jegorenkov
Klli Kimsto
Kaur Koppel (HM)
Gerton Korsten (HM)
Kalvi Lait
Monika Luna
Kati Markus
Indra Mehine
Liina Murd
Kelli Oja
Oliver Piiskop
Eva Sandra Uustal
Ranno Vaarikme


XXXV lend (2016.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

Nikita Andrianov
Daniil Borodin
Martina Jer
Karis Karindi
Christiin Lember
Keiu Lindeburg
Aleksander Mgi
Helen Marie Niine (KM)
Meri-Ly Prnits (HM)
Mari-Liis Prnits


XXXVI lend (2017.a.)
Klassijuhataja: Oksana Višnevskaja

Andreas Astok
Getter Marii Kalvik
Kaimar Kiisel
Kaireen Ken
Karmel Markov
Heiti Oja
Annika Palmi
Elisabeth Purga (HM)
Fred-Georg Pro (KM)
Diana Žiltsova (HM)
Alice Taalberg
Joana Taalberg
Raigo Tarassov
Urmas Tuzberg
Vladislav Vassiljev


XXXVII lend (2018.a.)
Klassijuhataja: Anne Aia

Martin Budanov
Anton Detotšenko
Evely East
Kristina Gukk
Ktlin Kuuseme
Kirsika Liiva (KM)
Kelli Lindeburg
Meriliis Merirand
Lilian Mnni
Kristina Oja (KM)
Beatrice Peetsalu (HM)
Kelly Peetsalu
Alo Pungas
Rudolf Aleksander Rooden
Robert Johannes Sarap
Eliise Tamme
Aadi Tepper (KM)
Aleksandr Vinogradov


XXXVIII (2019.a.)
Klassijuhataja: Maarika Raja

Alex Arusoo
Kristjan Gukk
Vlada Judina
Marten Kiik
Mirko Lepparu (HM)
Richard Maala
Kristina Nemiro
Aleksander Otto
Kailis Palmi
Linda Peetsalu
Rait Mattias Salvan
Laura Tedrekull
Elo-Mari Truupld (KM)


XXXIX (2020.a.)
Klassijuhataja: Tiina Peedor

Ruslan Bobkov
Laura-Johanna Junolainen
Jevgeni Kumeiko
Saina Mamedova
Darja Matšneva
Helin Mdla
Ralf Mr
Andres Peet
Georg Rudolf Sarap
Mirell Semenkova
Anna Šškina
Oliver Tamme
Erlend Vaino
Laura Viiol (KM)


XL (2021.a.)
Klassijuhataja: Anne Aia

Elisabeth Eilart
Valerija Glazkova
Lisanne-Liis Kaiva (KM)
Julia Kuslap (HM)
Laura Mets
Jannes Niine
Sirli Punn
Silvia Seli
Mathias Sinime
Albert Smirnov
Anita Sokolova
Polina Sosnovik
Olari Taela
Priit Teelahk (KM)
Annabel Rand
Lauri Tokman


XLI (2022.a.)
Klassijuhataja: Inna Toovis

Keyth-Eddward Abais
Kevin Alegander
Valeria Getman (KM)
Reigo Jool
Daniel Karjuhin
Eliise Koivistoinen
Ragnar Krauvrk
Karin Kudrjašova (HM)
Keith Loide
Kaisa Markus (KM)
Kaisa Mrsepp
Kthryn Parve
Anu-Liis Porman
Eliise Sallaste
Nora Maria Sandvik
Daniel Eerik Sillamets
Rander Tarum
Grete Tint (HM)
Vanessa Vsu


XLII (2023.a.)
Klassijuhataja: Katrin Kivimeister

Toomas Matt
Sten Kirmel
Stefan Jakubini
Rando Dehterev
Mats Peetsalu
Marleen Palts (KM)
Kert Karu
Elina Hein
Darja Nikolajeva
Arthur Kivimaa
Anett Marie Astok
Adeele Johanna Sarap (HM)
Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee