Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Toila Gmnaasiumi petajad

Aul, Maire
12. klassi juhataja, inimesepetus, vene keel
maire@toila.edu.ee

Bogens, Deiv
Riigikaitse
deiv@toila.edu.ee

Dragunova, Marija
11. klassi juhataja, vene keel
marija@toila.edu.ee

Edovald, Olga
3.b. klassi juhataja, klassipetaja
olga@toila.edu.ee

Goldberg, Kristi
1. klassi juhataja, klassipetaja, inglise keel
kristi@toila.edu.ee

Ilmjrv, Signe
Direktor, saksa keel
signe@toila.edu.ee
Telefon: 33 69742, 52 81 255

Ilves, Triin
Pikapevarhma petaja
triini@toila.edu.ee

Kangur, Urve
Eesti keel
urve@toila.edu.ee

Karjuhin, Mare
2.a. klassi juhataja, klassipetaja
mare@toila.edu.ee

Kivimeister, Katrin
Logopeed, eesti keel, kirjandus
katrink@toila.edu.ee

Koppel, Anneli
3.a. klassijuhataja, klasspetaja, majandus
anneli@toila.edu.ee

Kukkur, Evi
Fsika, keemia
evi@toila.edu.ee

Laur, Klli
Pikapevarhma petaja, 6.b. klassi juhataja
kylli@toila.edu.ee

Lasberg, Merle
Matemaatika, informaatika
merle@toila.edu.ee

Lepsalu, Merike
ppealajuhataja
merike@toila.edu.ee
Telefon: 33 69629, 52 25 906

Lihtmaa, Toomas-Vahur
Kunst
toomasvahur@toila.edu.ee

Lbus, Triin
Eesti keel, hispaania keel
triinl@toila.edu.ee

Maidre, Gretel
6.b. klassi juhataja, loodusainete petaja
gretel@toila.edu.ee

Msler, Stella
Muusikapetus, karjripetus
stella@toila.edu.ee

Ohak, Helena
2.b. klassi juhataja, inglise keel, vene keel vrkeelena
helena@toila.edu.ee

Oja, Kaja
4. klassi juhataja, klassipetaja
kaja@toila.edu.ee

Paumets, Gerli
9. klassi juhataja, eesti keel, kirjandus
gerli@toila.edu.ee

Peedor, Tiina
6.a. klassi juhataja, saksa keel
tiina@toila.edu.ee

Pentel, Avar
IT spetsialist, programmeerimine, robootika, filosoofia, ajalugu, kunst
avar@toila.edu.ee
Telefon: 51 907 739

Pentel, Katrin
Matemaatika
katrin@toila.edu.ee
Telefon: 53 970 089

Pungas, Anu
5. klassi juhataja, inglise keel
anu@toila.edu.ee

Pdra, Mait
Poiste tpetus
mait@toila.edu.ee

Raja, Maarika
7. klassi juhataja, kehaline kasvatus, informaatika
maarika@toila.edu.ee
Telefon: 55 683 435

Raudvassar, Mika
Ajalugu
mika@toila.edu.ee

Rmus, Marge
8. klassi juhataja, hiskonnapetus, tdrukute ksit
marge@toila.edu.ee

Školin, Dmitri
Matemaatika
dmitri@toila.edu.ee

Toots, Ingrit
Noorem sotsiaalpedagoog, 5. klassi juhataja
ingrit@toila.edu.ee

Ujok, Krislin
Huvijuht
huvijuht@toila.edu.ee
Telefon: huvijuht@toila.edu.ee

Vallime, Janek
10. klassi juhataja, kehaline kasvatus
janek@toila.edu.ee

Viiol,Laura
Eripedagoog
laura@toila.edu.ee

Višnevskaja, Oksana
Inglise keel
oksana@toila.edu.ee

Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee