Emakeelenädal

Sellise hooga pole vist küll ükski emakeelenädal varem alanud. Igas vahetunnis oli ülesannete stendi ees nii suuri kui väikesi. Kes uudistas niisama, kes nuputas või kribas vastuseid. Kõrvalt vaadates tundus, et põnevust jagus hommikust koolipäeva lõpuni. Tegelikult varemgi, sest emakeelenädala esimest kirja märgati juba pühapäeva õhtul ja vähemalt üks osaleja lahendas enda sõnul nädalaülesannet öösel kella üheni. Ei maga ka korraldajad. Hoia silm peal ja kõrv kuuldel! Nädal ongi juba poole peal. Täna rõõmustas see, et see nädal, lisaks sellele, et eesti keelele rohkem tähelepanu pöörame, teeb meid omavahel ka lähedasemaks ja tuttavaks. Üks algklassiõpilane otsis põhikooli eesti keele õpetajat, leidis üles ka, ja teatas, et tahab väga nädalaülesannet lahendada, aga lehed on galeriil otsa saanud. Nii nad lähemalt tuttavaks saidki! Heameelt teeb ka see, et lisaks õpilastele on õhinas ka õpetajad ja teised koolitöötajad: lahendavad ülesandeid ja joonistavad kõnekäändudest pilte. Üks õpilane ütles, et lahendas Stuudiumis olevat kõnekäändude mängu koos emaga. Super!
Suurendamiseks klõpsake pildile

IMG_8124IMG_8126IMG_8127IMG_8128IMG_8142IMG_8143IMG_8144