SIK(suuline inglise keel)

Toimub on 1 kord ndalas.

petaja: Oksana Višnevskaja

SIK on meldud 12 klassi pilastele. Kursuse eesmrk on ettevalmistumine riigieksami suuliseks osaks. Kursuse kigus analsitakse eksami struktuuri, ttatakse lbi iga osa (sissejuhatus, piltide kirjeldamine ja vrdlemine, monoloog) eraldi.

Nidiseks ja analsimiseks kasutakse ppevideot Innove kodulehelt. Samuti pitakse phe vajalikke vljendeid iga osa jaoks. Rakendatakse snavara ja harjutatakse monoloogi mberehitamist. Phiosa kursusest on suuline, kuigi sisaldab ka mningaid kirjalikke lesanded.

Erilist thelepanu pratakse tpvigadele. Harjutatakse ksimustele vastamist ja ksimuste esitamist, lausete mbersnastamist.

Kursuse jooksul tutvuvad pilased hindamisskaalaga ja pivad selle jrgi ksteist hindama, tulemusena teavad nad tpselt mida neilt eksamil oodatakse ja kuidas oma vastuseid les ehitada. Samuti areneb pilastel ajaplaneerimisoskus ja nad oskavad arvestada ajalimiiti.