Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee

Kontaktandmed

Toila Gmnaasium,
Lossiplatsi 3,
41726 Phaje kla,
Toila vald, Ida-Virumaa
Telefon: 33 69642, 33 69742
kool@toila.edu.ee

Direktor: Signe Ilmjrv

signe@toila.edu.ee
Telefon: 33 69742, 52 81 255

ppealajuhataja: Merike Lepsalu

merike@toila.edu.ee
Telefon: 33 69 629, 52 25 906

IT spetsialist: Avar Pentel

avar@toila.edu.ee
Telefon: 51 907 739

Huvijuht: Krislin Ujok

huvijuht@toila.edu.ee
Telefon: 51 60 903

Majandusjuhataja: Urmo Kattai

majandus@toila.edu.ee
Telefon: 58 076 768

Noorem sotsiaalpedagoog: Ingrit Toots

ingrit@toila.edu.ee
Telefon: 53 008 662
Vastuvtt ruumis v211 (vanas majas)

Logopeed: Katrin Kivimeister

katrink@toila.edu.ee

Eripedagoog, HEV koordinaator: Kaja Vahter

kajav@toila.edu.ee
Telefon: 51 06784

Raamatukoguhoidja: Iivi Paumets

email raamatukogu@toila.edu.ee

Andmekaitsespetsialist: Avar Pentel

Telefon: 51 907 739, email andmekaitse@toila.edu.ee

Jrelvalve

Haldusjrelevalvet ppeasutuse ppe- ja kasvatustegevuse igusprasuse le teostab Haridus- ja Teadusministeerium, Munga 18, Tartu 50088, telefon 735 0222, email hm@hm.ee

Lossiplatsi 3, 41726 Pühajõe küla, Toila vald, Ida-Virumaa | Tel 33 69642, tel/faks 33 69742 | kool@toila.edu.ee